Wpis z mikrobloga

@popoz: w sumie to już musisz zdecydować, ktorym CB gra ci się gorzej, bo moim zdaniem Umiti jest lepszy od obu I wniesie jakość w obronie. U mnie gra obok Varane I daje rade. Mógłbyś jescze pomyśleć na Carvahalem na RB zamiast Junfrana. Pewnie źle napisałem nazwiska, ale nie pamiętam dokładnie. Co do pomocy to nie testowałem tych co masz na bokach I tylko Asensio kojarzę, który u mnie świetnie spisuje
@popoz: Ja trzymam się tego, że paczek się nie kupuje tylko zdobywa w SBC, SB, FUT champions. @bartush podał Ci listę dobrych, ale droższych piłkarzy, więc możesz zdobytą kasę przeznaczyć na ich testowanie, chociaż zdania, że Asensio > Isco nie zmienię :D Jak już będziesz bogaty to polecam IF Bakambu, to jest bestia na którą wydałem 150k I nie żałuję. Uważam też, że wydywanie dużej kasy na bramkarzy nie jest najlepszym
@popoz: Nikt :) Jeśli wszyscy piłkarze mają chemistry na 10 to menadżer nic Ci nie da, tylko będziesz tracić kontrakty menadżera. Posiadanie menadżerów daje jakieś profity, chyba bonus w kontraktach zawodników, ale wystarczy mieć ich w klubie, nie muszą być przypisani do składu, więc trzymaj ich w klubie, ale nie dawaj do składu. No chyba, że o czymś nie wiem ;) Ja menadżera przypisuję do składu tylko jeśli któryś z piłkarzy