Wpis z mikrobloga

Wiceminister sprawiedliwości w oficjalnej wypowiedzi pomawia Jerzego Owsiaka i "poleca blog "Matka Kurka"" - blog człowieka, który jest oszczercą i który został prawomocnie skazany za naruszenie dóbr osobistych Jerzego Owsiaka ( zarzucał Owsiakowi oszustwa i nieprawidłowe wykorzystywanie darów przekazanych na rzecz Fundacji WOŚP - został za to prawomocnie skazany )

Nie wiem nawet jak to skomentować - wiadomo że PiS to PiS i w różne dziwne fejki, teorie spiskowe i pseudofakty się tam wierzy, ale myślałem że sekretarz stanu i wiceminister sprawiedliwości ma jednak trochę więcej oleju w głowie #takaprawda

Patryk Jaki:

Przez lata wspierałem WOŚP - przestałem kiedy sie dowiedziałem ze p.Owsiak nie rozlicza sie z całej działaności i nawet nie wykonuje wyroków sadów nakazujących mu pokazać wszystkie faktury (polecam blog „Matka Kurka” w google)


#patrykjaki #bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #wosp #polityka
Pobierz kyloe - Wiceminister sprawiedliwości w oficjalnej wypowiedzi pomawia Jerzego Owsiaka ...
źródło: comment_ricVsfduBtBJvNZVBGpFpG1gY7GDio3H.jpg
  • 118
@kyloe: Nie wiem czemu ale gość wydawał mi się na początku rozsądny całkiem. Może dlatego, że dopiero ostatnio stał się bardziej medialny i jego wyrzygi mają szerszy odbiór :E
@skinnydog aha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W ocenie Sądu wskazana odpowiedź nie ma charakteru decyzji. Pismo Fundacji z dnia 10 maja 2016 r. zostało podpisane przez K. D. Rzecznika Prasowego, bez wykazania upoważnienia do działania w imieniu organu, w tym do podejmowania decyzji. Natomiast w świetle postanowień § 30 Statutu Fundacji [...], podejmowanie
@kyloe: Ale to prawda że :"p.Owsiak nie rozlicza sie z całej działaności i nawet nie wykonuje wyroków sadów nakazujących mu pokazać wszystkie faktury".
Wiec jaki nie jst oszczrcą bo powidział prawdę.
Owsiak przegrał sprawę w sądzie odnośnie rozliczania się, sąd nakazał mu uzupełnić dokumentacje. Lecz w kraju równych i równiejszych, w kraju gdzie ktoś taki jak ty będzie bronił każdego kto mu się podoba niezależnie czy łamie prawo czy nie, Pan
@kyloe: A tu masz pelikani tą twoją przgraną matki kurki, ale przczytaj artykul a nie same nagłówki, wiem że zajmie ci to pół dnia ale warto :
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/483925,wyrok-w-sprawie-bloger-matka-kurka-kontra-jerzy-owsiak.html

zrobi skrót dla ciebie bo ludzie chorzy na lemingoz zakaźną mają chyba alergie na czytanie całego artykułu:
Matka kurka przegrał o zniesławienie ale tylko za słowa "hiena cmentarna" natomiast cała reszta o wośp która pisał jest prawdą i wyrek tego nie dotyczy.(tak rzecze