Wpis z mikrobloga

Już mnie wkurza "opiekun budynku" z #netia, zwłaszcza, że w budynku nikt nie korzysta z ich usług. Zazwyczaj zostawiał jakieś kartki na tablicy ogłoszeń, ale teraz postanowił chamsko dopierdzielić naklejkę na skrzynce na listy. Jeszcze mi się rozpieprzyła podczas zrywania zdjęcie w komentarzu, a do tego zostawiła klej na skrzynce. No co za typ! Jestem tym delikatnie mówiąc zniesmaczony...

#oswiadczenie #internet #netia #januszebiznesu #januszemarketingu #pila #boldupy #gorzkiezale #polakicebulaki
pogop - Już mnie wkurza "opiekun budynku" z #netia, zwłaszcza, że w budynku nikt nie ...

źródło: comment_UdLs1U53YsPibxnoMCVgc5owHFEPgLv0.jpg

Pobierz
  • 9
@pogop: ta jeszcze jest w miare estetyczna
ale qrfa niech se na czole nakleji i stoi pod blokiem
na takich sa dwa sposoby: wymoc na spoldzielni zeby zajela sie brudaczem i to usuneli
a drugi to jest podobno gdzies automat darmowy w sieci co caly czas dzwoni na podany nr i mu go blokuje

wybor jest twoj - po hui zrywales!
@pogop: u nas w bloku vectra robi to samo, dogadali się z developerem i cały blok ma podłączone gniazdka w mieszkaniach a co miesiąc chodzi ich niewolnik i pyta po domach kto chce internet a co tydzień srają ulotkami do skrzynek. #!$%@? w dobie internetu gdzie każdy jeśli ma potrzebę to sam znajdzie ofertę dla siebie a oni uprawiają marketing bezpośredni od domu do domu.