Wpis z mikrobloga

Mialem kupowac nowy komputer (i5 8600k, 1080) ale z racji tego, ze wyjeżdżam z Polski do USA za pół roku i obecna sytuacja na rynku jest #!$%@?, to chciałem sobie kupic na te pół roku używkę jakaś tylko do CSGO i LOLA. Mój obecny komp ma problem z utrzymaniem więcej niz 30fps i np. na dd2 i nuke nie pogram bo wywala program csgo.exe przestał działać xDD. Za ile PLN uda mi się kupić używany zestaw, ewentualnie złożyć z używanych części tak żebym miał te 150+ fps stabilne na Low ustawieniach? Bo w sumie od kiedy zaczyna sie komfortowa gra w CSGO? Bo nigdy jej nie uswiadczylem, wiecznie lagi i spadajace klatki... Doradzcie coś :/
#pcmasterrace #csgo
  • 22
@Bulva: Mogę ci wysłać zestaw E5200, 6GB DDR2 do tego Hd4850 za jakieś grosze. Procesor wkrecał się na 4ghz, ja go zostawiałem na 3,3ghz. Musiałbyś sobie dysk dokupić tylko.

Nie wiem ile fpsów było w CS GO i LoL, ale grałem normalnie w to.
@Bulva zależy jak rozumiesz komfortowa. Jak ma być ultratanio to nawet w okolicach tysiąca da się znaleźć na olxach. Po prostu ma być silny pojedynczy wątek (jakaś starsza i5 od Sandy Bridge <2XXX> w górę) i jako-taka karta graficzna (GTX 1050 to overkill, nawet GT 1030 wystarczy).