Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hej,

  Dziś zapraszam do zapoznania się i wykopywania mojego najnowszego przepisu na Quesadille z kurczakiem, która wygrała w ostatnim głosowaniu zdobywając ponad prawie 1200 głosów.

  W powiązanych dodałem również przepis na tortille kukurydziane, które można wykorzystać w tym przepisie. Quesadilla jest dość prosta w przygotowaniu. Wszystko opisane jest krok po kroku, więc poradzić powinni sobie nawet stawiający w kuchni pierwsze kroki. Do przygotowania możecie użyć zarówno tortilli kukurydzianych z powiązanego przepisu, jak również takich pszennych kupionych w sklepie.

  Pamiętajcie, aby dostosować wielkość tortilli do waszych patelni (patelnia może mieć większą średnicę niż tortilla, nie odwrotnie).

  Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

  Proszę wybierzcie w ankiecie, jakie danie chcielibyście za tydzień lub dwa. Do wyboru kilka pozycji, które już były głosowane oraz nowe smaki ;)

  Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

  _______________________________________________
  Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

  PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  jak by byl jakis chetny to do kupienia na alledrogo za 360 tys bezwypadek
  a tak wygladal zami stal sie bezypadkowy
  http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/43905-Mercedes-benz-g63-amg-wdcyc7df8ex223509

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  ehh, Mirki, ja nie wiem.. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że gdyby niebieski mi się oświadczył, to gupio bym się czuła z tym, że ja dostaję pierścionek, a on ode mnie nic
  I wygląda na to, że jestem w tym przeświadczeniu prawie, kurwa, samiuchna jak ten palec XD pierwsza strona na jakimś forum dla kobiet i od razu: "Najwiekszym prezentem dla naszych przyszlych jestesmy przeciez MY" albo "Kobieta dostaje pierścionek a mężczyzna kobietę :) Przecież jesteśmy bezcenne, więc panowie powinni być zadowoleni :)"
  XDDD
  najpierw lochy cisną na zaręczyny i śluby, a później, że to one same są takim skarbem, powtarzam SKARBEM, dla mężczyzny, on ma się starać tutej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  i tu nawet nie chodzi o równouprawnienie czy inne pierdolety, ale o podejście, że ja muszę też umieć dać coś od siebie, a nie tylko leżeć, pachnieć i czekać na diamenta XD i w sumie fajna pamiątka by była :)
  moje pytanie teraz: macie jakiś pomysł na prezent na taką okazję? pierścionek odpada, na taki zegarek jaki chciałby, nie stać mnie, ale tak coś ok. 500cbl było by oki :) #zareczyny #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowepaski

  pokaż spoiler żeby nie było - rozumiem podejście "nie ma takiej tradycji, więc tak nie robię", ale myślenie, że w sumie facet "nie zasługuje" na prezent z takiej okazji(bo faktycznie tak to brzmi) jest dla mnie bardzo płytkie i w sumie przykro mi się zrobiło
  pokaż całość

  odpowiedzi (147)