Wpis z mikrobloga

@zonk_2:
Ja #!$%@? ale miałem dzisiaj sen. Śnił mi się Popek. Ale po kolei. Pojechałem do CERNu na wycieczkę. Kilka godzin jazdy autobusem żeby zobczyć jak atomki się zderzają. Chodzę, chodzę , już prawie drugi raz zatazcaczam krąg.Nagle patrze, obok zderzacza hadronów stoi jakaś kabina. Toi Toi z metalu? Nie niemożliwe, trzeba sprawdzić. Podchodzę a tam napis na drzwiczkach:"La Teleporteur". O #!$%@? jedwabista mają teleporter!!! Trzeba przetestować. Wchodzę do środka i kminie gdzie by tu się przenieść. Może Hawaje, albo wyspy Bora Bora, tylko jak to dziadostwo odpalić, żeby mnie nie #!$%@?ło na pierścienie Saturna. Po chwili znalazlem otwierany Panel z mapą Europy. No cóż zasięg ograniczony, ale przynajmniej do domu nie będę musiał się tłuc autobusem. Klikam Polskę i podświetlił sie jeden mały punkcik z napisem Koluszki. Koluszki? Czemu Koluszki ja chcę do domu a nie #!$%@? do Koluszek. Dalsze klikanie nie pomogło. Ni #!$%@? trudno lecimydo Koluszek. ENTER. Jebło błysło coś mnie w dupe uszczypnęlo i wylądowalem na drewnianej podłodze, cały #!$%@? we krwi. Ja #!$%@?ę skóry mi nie teleoprtowało!!! Ale nie chwila nic mnie nie boli to chyba nie to. Patrzę na podłogę a tam toczą się dwie czarne kulki, czyjeś oczy!! Przeniosło mnie do domu Popka w miejsce w którym stał. I tak zdeIntegrowałem króla albani. Jak myślicie co to znaczy bo w senniku nie znalazłem
  • 1