Wpis z mikrobloga

@_komentator_: wiesz co to jest granie do naszej bramki? idiotyczne dyskusje z własnego podwórka przeniesione na szczebel europejski, widzisz jak zachowują się niemcy, francuzi itd. oni może i są prymitywami prywatnie ale 'oficjalnie' to my wyglądamy jak pier...na dzicz używając takiego języka debaty z debilnymi argumentami

ten dziennikarz ma 10000% racji, szkoda że nie powiedział tego dosadniej że są je**ymi durniami
No gra do bramki waszej, do bramki PiS


@Kempes: to do naszej czy do pis? Zdecyduj się. Mi chodziło o strzelanie do bramki naszej jako kraju. Pani Róża psuje wizerunek kraju, a nie pis. Za granicą nie ma pis, jest Polska.
@_komentator_: Pani Róża tylko w twojej ocenie psuje wizerunek Polski. W mojej ocenie walczy o przestrzeganie praworządności w Polsce, która partia, do któej należy Richard, psuje od ponad 2 lat. Pani różna nie walczy z Polską tylko ze zmianami wprowadzonymi przez PiS.
Idąc twoim tokiem rozumowania to rezydent Du*a czy Richard walczyli z Polską już kilka lat temu...
@Kempes: to niech walczy w kraju, a nie za granicą. Robiąc to co robi osłabia kraj. Za granicą nie ma pis tylko jest Polska. Nie interesuje mnie też co robił kiedyś dudeł, tylko to co robi Róża teraz. No i nie widzę też obniżenia praworządności, wręcz przeciwnie, są zmiany i wygląda na to, że idą w dobrą stronę.
via Android
  • 4
@_komentator_ To jak za granicą jest Polska to ataki na Tuska prowadzone od kilku lat na niego także można nazwać atakami na Polskę. Niech się politycy PiS wstydzą za atakowanie Polski od kilku lat.
A mnie bardzo interesuje to co robili politycy partii, która nagle teraz mówi o atakowani Polski, skoro sami kilka lat temu postępowali tak samo.
Działanie wbrew konstytucji to działania wbrew praworządności w Polsce. Najważniejsze że dostrzegają to prawnicy
To jak za granicą jest Polska to ataki na Tuska prowadzone od kilku lat na niego także można nazwać atakami na Polskę


@Kempes: Nie udawaj głupiego i nie rób ze mnie takiego. Tusk jest unijnym urzędnikiem, odcina się od Polski i atak na niego nie jest w Polskę, bo jej nie reprezentuje.

A mnie bardzo interesuje to co robili politycy partii, która nagle teraz mówi o atakowani Polski, skoro sami kilka