Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje, że przegięli pałę z ilością miast? Czuję się strasznie przytłoczony i nie będzie już łatwych bobów, którzy nic nie mają, bo loot'u od #!$%@?, w jednej gierce otworzyłem dzisiaj koło 10 skrzynek, nie mówiąc o itemkach z przeciwników.( _)
#fortnite
  • 8
@Kardig: no nie wiem, niby nie ma różnicy gdzie polecisz, ale mimo wszystko osoba, która poleci daleko na inne miasto, zlootuje całe i pójdzie z 1000 ammo 3 apteczkami i 2 kevami, a Ty, który walczyłeś jak lew w mieście - będziesz miał te X fragów na początku, ale zostaniesz z #!$%@? w dupie. Także nie wiem czy oddzieli to skillowców od noobków
@quercy: Ja tam jakoś nie czuję zbytniej różnicy. Mapa na pewno wizualnie zmieniła się na lepsze, miejscówki już nie są tak monotonne a zachodnia jej część jest imo prześliczna, szczególnie okolice Pleasant Park i Tilted Towers.
@Nakimesis: Nie no, co jak co, ale grafika ładniutka, zwłaszcza na maxa w fullhd, zwłaszcza te jesienne widoki. Swoją drogą - mieli dodać kładącą się trawę za graczem - nie dodali czy nie mogę znaleźć opcji do włączenia tego?
@quercy: Tilted Towers to jest genialna miejscówka i idealna dla kogoś, kto właśnie grać nie umie, bo lecąc chmarą na jedno miasto wszyscy macie mniej więcej takie same szanse na podniesienie dobrego lootu na początek. Ja wczoraj wylądowałem na dachu, złapałem smg i ściągnąłem dwóch typów jeszcze na parasolkach :D da się