Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wyniki virtus.pro w tym roku to jest jakaś porażka, ja myślę, ze ta polska, #!$%@? głupia drużyna, ta #!$%@? banda imbecyli która #!$%@?ła jazdy możliwy mecz w tym roku to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie kibicowskie, jak moje gdzie postawiłem moja rodzinę, moje życie, skiny, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczy to #!$%@? "wrócimy silniejsi", to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Astralis. SK was tak nie wyrucha, jak wyrucha was Astralis #!$%@?. Az was kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, ze w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, ze virtus.pro ma 80h w 2 tygodnie, ze maja w dupie reprezentowanie narodu, ze te cs'owe #!$%@?! powtarzam cs'owe #!$%@?! Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? redliny field tested to jest wasz majestat, wasza godność. Granie matchmakingów i obstawianie skinów, to wy #!$%@? Polacy, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę.
#csgo