Wpis z mikrobloga

paypal


@Shiv: Paypal (jako jedyny) w Polsce to bardzo zły pomysł

Co byście polecili do obsługi płatności online albo co sami wdrażaliście i jakie mieliście doświadczenia?


@Ozzfest: Dotpay, przelewy24, cashbill, tpay. Pracowałem z każdym z tych systemów w różnych okresach (zmieniały się prowizje, czasem też zmieniały się warunki typu że nie każda z tych firm obsługuje osoby fizyczne, a moi klienci czasem nie mieli firmy, a chcieli przyjmować np. jakieś
@zwierzak40: Dzięki za informacje. Zapoznam się z tymi co podałeś oraz znalazłem jeszcze PayU i Polcard. Mi zależy na szybkim i bezproblemowym wdrożeniu, a klient i tak pewnie wybierze ten, który ma najniższe prowizje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ozzfest: Z tego co pamiętam, kiedyś polcard pobierał najwyższą prowizję "stałą" (chyba 60gr) co przy niskich transakcjach o niskiej wartości powodowało było totalnie nieopłacalne. Nie wiem jak teraz. Rzeczywiście przegapiłem też Payu (a to z tego co pamiętam badania - najpopularniejsza i najbardziej rozpoznawalna bramka), głównie przez Allegro. Jedyne co mogę odpowiedzieć to zwróć uwagę, że prowizja nie jest stała - często jest różna na rożne banki, często płatność kartą ma