Wpis z mikrobloga

Piątek, 19.01.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą." (Mt. 7,7-8)

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Intencje mogą być podsyłane anonimowo wiadomością prywatną.

Pisz także do nas na prywatną wiadomość jeśli chcesz dołączyć do grona modlących.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Grafik
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1an0e9g1FgbnBmCUm8uE2FFIKyJv8CRYRg20vVHcpoBE/

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem. Chyba że się pali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz dendrofag - Piątek, 19.01.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa 

Jeśli masz kłopot, p...
źródło: comment_BXEzzfEGRTOqsx2t8rJI8Q6izprl6Kj1.jpg
  • 21
@dendrofag: o zdrowie i prawidlowy rozwoj synka, brak potwierdzenia podejrzen i koniecznosci wizyty w szpitalu oraz ustapienie dolegliwosci.
O opieke Opatrznosci i dobre zycie dla niego.

O wyciszenie dla mnie, abym się tak wszystkim nie stresowala i aby młody nie chlonal mojego zdenerwowania.
O ustanie bólu przy karmieniu i prawidłowe przystawianie, aby synek nie rzucal sie tak lapczywie i mocno.
O sily dla meza i dla mnie w byciu dobrymi rodzicami.
@dendrofag: O pomoc w wyzdrowieniu dla cioci, pomoc dla przyjaciółki, a także dla spokój wewnętrzny dla mnie i wsparcie w dobrym, pomyślnym rozwoju znajomości, która tyle radości mi przyniosła w tym tygodniu :) I za wszystkich modlących się, bo sama świadomość, że ktoś bezinteresownie modli się prosząc o to o co proszę sprawia, że człowiekowi miło i czuje że ma ten chór głosów za plecami ;) Bóg zapłać