•  

Adam 31 Wrocław

Zgłoszenie nr 178 z dnia 2018-01-19 21:05:14

Imię: Adam
    Miejscowość: Wrocław
    Kim jestem?
    Zwyczajny facet, piję piwo, oglądam mecze i czasem przeklinam. Z drugiej strony jednak, nie rozrzucam skarpet po całym mieszkaniu i opuszczam deskę w toalecie. ;) Mam spory dystans do siebie i otaczającej rzeczywistości, cenię sobie również tę cechę u innych. Mam fajną pracę, która (wtedy gdy mnie nie wkurza) sprawia mi sporo satysfakcji, a co najważniejsze daje duże szanse na rozwój. Mogę też śmiało napisać, że lubię siebie i swoje życie. :)

Wygląd
    Nie jestem ani jakoś super przystojny, ani też chyba przesadnie brzydki. Mam 172 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i dość mocno już przerzedzony fryz.

Zainteresowania
    W wolnych chwilach lubię sobie pobrzdąkać na ukulele, czy spotkać się ze znajomym i pograć w planszówki. Preferuję aktywny wypoczynek, ale czasem potrzebuję też wyłączyć się ze świata i np. poczytać książkę, popijając przy tym gorącą herbatę. Lubię próbować w życiu nowych rzeczy i ciągle staram się rozwijać. Prowadziło mnie to do tej pory do różnych, ciekawych doświadczeń i w przyszłości się to pewnie nie zmieni. Doskwiera mi oczywiście w tym wszystkim czasem samotność. Łóżko jest o połowę za duże, a w moim mieszkaniu nie czuć zapachu ukochanej kobiety. Ale nie zamierzam zmieniać tego na siłę. Bycie z kimś tylko po to, żeby nie być samemu mija się bowiem według mnie z celem. Swoje w życiu przeszedłem. Wiem że sytuacja gdy daje się od siebie dużo, a w zamian dostaje się niewiele, do niczego dobrego nie prowadzi. Dlatego też nie oczekuję niczego ponad to, co sam mogę dać.

Czego oczekuję?
    Chciałbym poznać kobietę, z którą będę mógł stworzyć związek, który nie będzie tylko ładnie wyglądającą wydmuszką, ale dojrzałą relacją dwojga dorosłych ludzi. Opartą na wzajemnym wsparciu, szacunku i zaufaniu, na dobre i złe. W której będzie miejsce na wspólny śmiech i sympatyczne droczenie się, ale też i na poważne i szczere rozmowy, gdy będzie taka potrzeba, a nawet i wspólne siedzenie w ciszy, gdy jakiekolwiek słowa będą po prostu zbędne. Zdaję sobie sprawę z tego, że o tym wszystkim łatwo się piszę, a w rzeczywistości wymaga to poświęcenia i ciężkiej pracy z obu stron. Najważniejsze jednak to spotkać na swojej drodze kogoś, kto chce tego samego, cała reszta wtedy będzie już zależała tylko i wyłącznie od nas.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Weekendowy wypad za miasto. Nie ważne czy byłyby to góry, jezioro, czy domek na wsi. Najważniejsze, żebyśmy mieli ten czas dla siebie, z dala od problemów i trosk życia codziennego.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Chciałbym się kiedyś zacząć realizować też jako kochający mąż i ojciec.
    Alkohol piję od czasu do czasu, papierosów nie palę.

Nie nastawiam się na to, że znajdę tutaj miłość życia, ale nową, ciekawą znajomość, czemu nie, nawet jeśli miałaby ona być tylko internetowa. Więc jak masz ochotę, to pisz śmiało. :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonywroclaw < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h