Wpis z mikrobloga

Jest jakiś przedstawiciel #ipko #pekao #pkobp na wykopie?

Wczoraj kupiłem #s8+ i okazało się że WSZYSTKIE banki obsługują #android pay, tylko nie #pko. Nawet #!$%@? #nestbank obsługuje płatność NFC czy tam #getinbank czy nawet #orangefinanse.

Jaka jest szansa, aby w najbliższym czasie można było płacić przez #nfc telefonem. Jak inni? Jaka jest szansa na przejście z Afryki do cywilizacji?

Czy lepiej zlikwidować konto w PKO i założyć np. w takim #mbank @mBank które obsługuje Android Pay??

#technologia #telefony
Qontrol - Jest jakiś przedstawiciel #ipko #pekao #pkobp na wykopie?

Wczoraj kupiłe...

źródło: comment_9TlnuqwohwrFjCuAvQNLOqkygOUnyhAP.jpg

Pobierz
  • 26
@lunga: @runieeee: @FHA96: Właśnie jeden problem, kiedyś rejestrowałem te IKO na LG V10... i teraz nie mogę nigdzie indziej tego zainstalować i używać. Muszę iść do banku i się tłumaczyć że zmieniłem telefon... wrrr
@ZespolmBanku: Jak wygląda najprostsze konto? Zależy mi na tym aby za konto nie płacić (jeśli miesiecznie tam zapłacę kartą tyle a tyle.) I chciałbym abym mógł z każdego bankomatu na świecie... a przynajmniej w PL, wybierać kasę za darmo bez prowizji. Tak teraz mam. Nie płacę za konto jeśli kartą miesięcznie płacę powyżej 50zł. I mogę nawet w Somalii wybrać 50zł bez żadnej prowizji. Macie coś podobnego?
I chciałbym abym mógł z każdego bankomatu na świecie... a przynajmniej w PL, wybierać kasę za darmo bez prowizji.


@Qontrol: i ty chcesz konto w mBanku? xD
@FHA96: No właśnie nie, do banku nie mam daleko. Ale babki tam mnie #!$%@?ą bo zachowują się jak Panie życia i śmierci. Jak mam tam iść do okienka to dostaję palpitacji serca.

Swoją drogą wiesz jak wygląda płatność przez iko? Bo jeśli muszę osobno wejść w aplikację i płacić to już chyba wolę jednak zmienić bank.
@Qontrol,
z darmowymi wypłatami na świecie możesz założyć eKonto plus. Przy czym, aby uniknąć opłaty za rachunek (5 zł miesięcznie) wpływ na konto musi w miesiącu wynosić min. 1000 zł. Jeżeli wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych kartą również za nią nie zapłacisz (inaczej 4 zł). W Polsce masz darmowe wypłaty z każdej maszyny dla kwot 100 zł i więcej. Za granicą nie ma znaczenia jaką kwotę wypłacasz, natomiast jest prowizja za przewalutowanie