Wpis z mikrobloga

Pytanie czy są wśród Nas prawnicy, którzy byliby w stanie wskazać podstawy prawne oraz przygotować stosowne pisma?

Skoro sprawa została umorzona to pozostaje wniosek o ponowne wszczęcie postępowania z art. 327 kpk z wymienieniem niepodjętych przez prokuraturę czynności. Zawsze można też wysmarować pismo do Prokuratora Generalnego (328 kpk) i liczyć że zainteresuje się sprawą i zleci odpowiednie działanie.


https://www.wykop.pl/link/4120839/comment/52005537/#comment-52005537

#wypokszwadron #afera #prawo #sadowehistorie

https://mirkolisty.pvu.pl/list/CA7u20MURQjeNPK8
  • 16
Warto poczytać, bo @AnonKomandor dzieli się rewelacyjną wiedzą:

Czy to #rpo powinien więc zainteresować się taką ustawą? Kto tworzy #ustawy w Polsce? Czy jest jakaś mafia, która gwarantuje reklamy z budżetu państwa na kampanie partii i posłów? Na pewno?

Czy niepoczytalny stwarza zagrożenie? A czy to nie jest tak, że #stalking też robią przez #telefon #marketing? A wszystko temu, że sąd nie działa, prokuratura nie działa, policja nie działa? Czy to
@Jade: @AnonKomandor: @PozytywistycznaMetamorfoza: ja to ugryzłem ze strony 231 KK.
Niedopełnienie obowiązków przez funkcjonariuszy. A w konsekwencji będzie miał zastosowanie art 327 Kpk ust 2. gdyż sprawami będą zajmować się instytucje nadrzędne.
Ujawniłem wszelkie (nowe?) materiały, które przygotowały dla mnie Mirki i poszło.
Sprawa pewnie trochę potrwa. Trochę cierpliwości.

W tej sytuacji powinno się zmienić skład sędziowski a najlepiej sąd. Taka jest moja opinia. Dlaczego?
Ludzie niepoczytalni, mimo dowodów są bez wyroku. Sprawa śmierdzi na kilometr.

§ 3. W razie stwierdzenia okoliczności, o których mowa w art. 5 § 1 pkt 1 i 2, po rozpoczęciu przewodu sądowego sąd wydaje wyrok uniewinniający, chyba że sprawca był w chwili czynu niepoczytalny*


§ 1. Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy:
1)
@PozytywistycznaMetamorfoza: nie wiedziałem, że się tego podjął niestety, był (i jest?) straszny chaos informacyjny.
Warto wszystkie filmy zabezpieczać, może się to przydać do późniejszego pozwu o naruszenie dóbr osobistych.
Warto tez zebrać dowody ws. stalkingu przez tych państwa.
Potem będzie można podjąć stosowne kroki ;)
Jeżeli ta pani miała pełnomocnika to chciałbym się tez dowiedzieć kto to był i do jakiej izby adwokackiej/radcowskiej przynależy.