Wpis z mikrobloga

Xendix500: kazdy kto jest obiektywny i oglada csa od 2013 powie ze vp nigdy nie bylo top teamem na dluzszy czas niz pol roku.a to co charakteryzuje legendy to konstystencja.vp nigdy tego nie mialo i juz miec nie bedzie bo lata zrobily swoje,mlodsi gracze wypierają stara scenę...Szkoda mi ludzi ktorzy tak bardzo stoja murem za vp i robia na nich hype bo wlasnie przez to zjawisko oni sa odbierani jakby gracze tego teamu byli wszyscy w top 10 w historii tej gry. Wypowiedź skopiowana dosłownie z chatu z twitcha popieram tę wypowiedź i stoję murem za VP za to że są polakami że reprezentują nasz naród który ma największą i najlepsza publikę pod słońcem. Gdy widzę wpisy typowo hejtujące VP (nie mowię tu o obiektywnych piniach ) to mam ochotę wygarnąć takim użytkownikom ale wiem że to nic nie da. Moim zdaniem Polacy powinni stać zawsze murem za swoimi (nie mam na myśli tego że nie powinni kibicować innym drużynom) nie powinny hejtowac i zniechęcać naszych rodaków do dalszej rozwijania swojej kariery. Hejt jest czymś nie potrzebnym. W internecie jest tego za dużo. Ja stoję murem za VP i innymi naszymi rodakami którzy reprezentują nasze biało czerwone barwy. Czekam na hejty pod tym wpisem jak i na opinie obiektywnych użytkowników . :*
#csgo
  • 4