•  

Mateusz 28 Wołomin (Warszawa i okolice)

Zgłoszenie nr 182 z dnia 2018-01-20 23:36:11

Imię: Mateusz
    Miejscowość: Wołomin (Warszawa i okolice)
    Kim jestem?
    Witam, mam na imię Mateusz, chociaż od kiedy sięgam pamięcią to mówią do mnie Mati. Skończyłem studia jakiś czas temu, jestem magistrem inżynierem, ale wybrałem inną drogę i nie pracuję w zawodzie, mimo tego lubię swoją pracę. Nie jestem smutasem, raczej wesoły ze mnie człowiek. W grupie to przeważnie ja jestem tym co zna fajne żarciki, zarzuci ciekawym tematem, itd. Uważam, że trzeba czerpać z życia jak najwięcej radości, bo nigdy nie wiadomo kiedy coś się spier... i życie da nam po mordzie. Po co martwić się na zapas?
    Obecnie wydaje mi się, że potrzebuję zmiany w życiu i brakuje mi kogoś obok. Dlatego właśnie zdecydowałem się wypełnić ten formularz.

Wygląd
    173cm, ale nie umiem robić fikołków, no i około 75kg wagi bo trochę bicki napompowałem ostatnio. Piwne oczy, ciemny blondyn, lekki zarost, zgrabne włochate nogi. Mimo 28 lat na karku wszyscy mówią mi, że wyglądam młodziej, z czego mogę się jedynie cieszyć (ale o dowód jakoś nie pytają). Ubieram się różnie, ale głównie chyba jeszcze młodzieżowo. Lubię jednak czasem założyć coś eleganckiego, jeśli wymaga tego okazja.

Zainteresowania
    Pewnie jak 90% chłopów tutaj - gry i piłka nożna, oprócz tego grafika komputerowa. Kiedyś tych hobby miałem zdecydowanie więcej, od małego uwielbiałem majsterkować, rysować i malować, w ten sposób zarobiłem nawet swoje pierwsze pieniądze już w podstawówce. Mam duszę kolekcjonera przez co w swoim życiu zbierałem m.in. minerały, monety, znaczki, karty telefoniczne. Dziś zbieram już tylko jedną rzecz - z każdego wyjazdu przywożę sobie do domu kubeczek lub filiżankę jako pamiątkę. Oprócz tego gdy jest tylko czas i ładna pogoda to wyciągam rower z piwnicy i znikam na pół dnia lub jadę autem nad wodę. Na książki nie mam za bardzo czasu, ale jak już to wybieram najczęściej przeróżne biografie. A no tak, i oczywiście uwielbiam muzykę, filmy i wycieczki, oryginalnie, nieprawdaż? Zapomniałbym, uwielbiam gotować, przygotowywanie smacznych posiłków dla moich najbliższych to coś co bardzo lubię i naprawdę wychodzi mi to nieźle.

Czego oczekuję?
    Fajnie gdybyś nie była większa ode mnie bo nie chciałoby mi się podnosić zbyt wysoko głowy. I żebyś nie miała wąsa. :)
    Wydaje mi się, że szukam tutaj kogoś, z kim być może dane byłoby mi ułożyć swoje dalsze życie.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Idealny dzień to właśnie ten spędzony z drugą połówką. Ważne, aby każdy z nas był po prostu zadowolony i czerpał z tego taką samą radość. Nieważne, czy to będzie pierdzenie pod kocykiem i oglądanie filmów czy wyjście na miasto, na kolację, do kina. Wszystko do ugadania.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub cywilny - jak najbardziej.
    Dzieci - również, najlepiej dwójka.
    Używki - nie palę (fajki śmierdzą) i nie piję oprócz piwka na urodzinach czy ze znajomymi w barze na meczu, nie pijam również kawy! Narkotyki zawsze spoko, a na serio to nie.

Mam nadzieję, że nie rozpisałem się za bardzo, bo straszna czasem ze mnie gaduła. xD

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonywolomin (warszawa i okolice) < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl