Wpis z mikrobloga

Kurde, przyjaciele, chyba czeka mnie wielka kariera. Przed chwilą dostałam wiadomość na fejsbuczku
Cześć @goracejajko Widzę, że mamy wspólnych znajomych Piszę do Ciebie, ponieważ zaciekawił mnie Twój profil - wyglądasz na wesołą, pozytywną osobę Jestem Liderem w firmie kosmetycznej i szukam właśnie pozytywnych osób do współpracy czym się zajmujesz na co dzień ?
Odpisałam, ze też jestem liderem.
Czekam na rozwój sytuacji, ciekawe kiedy będę miała swojego mercedesa xDDD
#bekazmlm #mlm #pracbaza
  • 9
Odpisała, jestem zawiedziona ( ͡° ʖ̯ ͡°)

oooo Super, to też branża związana z handlem. ja pracuje w Oriflame- ale nie jako konsultantka:) aktualnie jestem Liderem jutro o godzinie 21 odbędzie się prezentacja online, na której będzie przedstawione na czym polega praca- jest bezpłatna, niezobowiązująca, czy masz czas żeby obejrzeć?

Do czego doszło, żeby nie organizowali spotkania na kawkę, tylko jakieś prezentacje online? Świat schodzi na psy
@goracejajko do mnie wczoraj napisał random, który mówił, że na stałe mieszka w uk, ale handluje i wynajmuje nieruchomości w Polsce i potrzebuje na jedno spotkanie koleżanki do towarzystwa xD będzie miło i przyjemnie i ofc nie za darmo
@goracejajko:

Temat: Sekta oriflame

Witam Was. Zauważyłam u mojej przyjaciółki pewnego rodzaju uzależnienie, od pewnego czasu gada jakby należała do sekty. Jest tak nakręcona, że rozmowa na każdy inny temat wchodzi na tor tej sekty. Sekty oriflame. A u niej w domu ... gary z tygodnia albo i więcej nie umyte, zawalona cała kuchnia, to samo w pokojach i łazience. Bałagan totalny chociaż mogłabym to nazwać mocniej.

[...]

Mówię do niej