Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki, mam problem ze swoja różową, z którą jesteśmy razem od kilku lat. Od około dwóch lat przestała trochę o siebie dbać, i pomagać mi w realizacji naszych planów i marzeń.

Zrywam się pracując na etacie (kierownicze stanowisko)+prowadzę swoją firmę, i staram się jeszcze innymi kanałami zarobić dla nas jak najwięcej, podczas gdy ona pracuje tylko na swoim etacie. I tu byłoby spoko, bo uważam że to facet powinien w pierwszej kolejności zadbać o byt. Problem polega na tym, że po pracy ja ogarniam sprawy związane z rozwojem firmy, ogarniam wokół domu a ona ogląda seriale. Praktycznie w każdy weekend pracuję, a ona co najwyżej sprzątnie w domu "po łebkach". Wszystko odkłada praktycznie na ostatnią chwilę, muszę ją motywować na każdym kroku, żeby zrobiła coś dla siebie (coś co pomoże jej w rozwoju kariery).

Powoli zaczynam się poddawać. Zależy mi na niej, ale totalnie nie wiem w jaki sposób do niej dotrzeć i gdzie może być problem?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Podsumujmy: laska pracuje TYLKO (xDDDDDDDDDDDD) na normalnym etacie, jak normalny człowiek, po pracy jest #!$%@? i chce sobie normalnie odpocząć jak normalny człowiek, a w weekend sprząta, ale nie pucuje do czysta jakby miała nerwicę natrenctw.
@losux2012: jeżeli taka osoba jest nazywana "leniem", bo praca nie jest całym jej życiem i chce rozwijać karierę jak jej się podoba, a nie jak OP chce, to ja #!$%@?ę.

W sumie nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Siema tu mirek po drugiej stronie muru zarabiam mało bo 2100 na rękę mógłbym isć do pracy za 2500 jednak tam się trzeba #!$%@?ć więc wolę swoją fuchę :> Każdy ma inny sens życia dla mnie wygranko życia to idealna różowa z którą zrobisz wszystko na świecie od każdego szczytu w Polsce/Europie po spróbowanie fajnych potraw, gier planszowych, spaceru w pełni księżyca nad wodą po podróże w aucie po Europie
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz mieć ambitną i zaradną kobietę, to sobie taką znajdź. Z opisu wnoszę, że będzie tylko gorzej i jeśli faktycznie chcesz piąć się po szczeblach i kobieta zostaje w tyle (nawet jeśli tylko wg twoich standardów - bez znaczenia), to nigdy nic z tego nie będzie, bo będziesz miał wrażenie że bardziej jest dla ciebie pasożytem niż elementem symbiozy.
Serio, jeśli kobieta wyraźnie od ciebie odstaje, to w najlepszym
MinisterPrawdy - @AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz mieć ambitną i zaradną kobietę...