Wpis z mikrobloga

No to co, słowo się rzekło, dostałem 415 plusów, swoje trzeba odbębnić.
Chodzi o ten wpis
Nie będę codziennie #!$%@?ć ciężarów, będzie cardio na zmianę z siłowymi, czyli jednego dnia tylko będę biegać, jednego ćwiczyć + krótsze cardio, bo po prostu bym się #!$%@?ł ¯\_(ツ)_/¯
Jeżeli chcecie postękać, że jestem #!$%@?, że zrobię sobie krzywdę, napiszcie dlaczego, bo takie rzucone "ale jesteś debilem XDDDD" #!$%@? da, a może pomożecie jak człowiek człowiekowi i wszyscy będą szczęśliwi.


@Matis666 trochę mi podpowiedział co i jak, jednak znam swoje ciało i nie wydaje mi się, żeby codzienne bieganie + trening siłowy kilka razy w tygodniu mnie sponiewierał.
Od jutra będę wrzucał aktualizacje pod tagiem #grubychudnie więc jeżeli jest ktoś ciekaw, to zapraszam do obserwowania.
Jutro wrzuce dokładne wymiary, wagę etc


i cel do jakiego dążę.

Przypominam, że ująłem w poście, że maksymalnie do września bo mi się karnet kończy, nie wiem czy będę przedłużał, może tak, może nie (σ ͜ʖσ)

Pozdrawiam serdecznie, proszę nie bić za mirkolisty.
  • 33
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (414)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @yourname @MisieX7 @dada321 @Moonman @lerlaone @wytrzzeszcz @polish95 @madsoon @Wade94 @Kierman @Kyrus @northernhare @Kwiatuszek_Mateuszek @Qulis @Shaze @MrBukka @sippin @MilowyLas @Crane86 @fajny_kuba @OGujJasny @Michupichu @Twinkle @RayColl_PL @szaman_aman @tomekura @aniana @Networks_PowerCat @jaroslaw-syrek @KosmicznyMops @Samol94 @vertex333 @ketox_33 @zdzieszek13 @
@kckacpi: Powodzenia! Wszystko zależy od tego czy już biegasz i ile planujesz dziennie robić. Możesz zrobić to z głową, odpowiednio progresując i pamiętając o dobrej rozgrzewce przed jak i jeszcze ważniejszym( stanowczo nie 2-5 min) rozciąganiu po obu typach treningu.
Tak żebyś nie dołączył do grona "od zera do maratonu w jeden rok", a następne dwa to leczenie stawów i powolne dreptanie w bólu.