•  

Hej mireczki, słowo wyjaśnienia bo widzimy, że trochę osób przejęło się losami Wykopółki i co się z nami dzieje.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej na przełom grudnia i stycznia zaplanowaliśmy przeniesienie serwisu na nowe serwery. W międzyczasie chcieliśmy też wprowadzić kilka większych zmian jednak szczerze mówiąc, podeszliśmy do tematu nieco zbyt optymistycznie i źle oszacowaliśmy czas. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wykopółka jest projektem hobbystycznym więc nie możemy na nią poświęcić 100% naszego czasu, dodatkowo okres świąteczny skutecznie nas go pozbawił. Stąd opóźnienie.

Sam projekt żyje, jednak ze względu na już wprowadzone zmiany nie mogliśmy zostawić starego serwisu online, dlatego dla bezpieczeństwa tymczasowo go wyłączyliśmy. Powrót z całą pewnością będzie jeszcze w tym miesiącu ale dokładnego dnia nie jestem w stanie teraz podać.

Aplikacja Androidowa do działania wymaga API, które było świadczone przez serwis www dlatego ta też nie może logować się do Wykopółki. Zresztą nawet gdyby była niezależna to logowanie zostałoby zablokowane żeby nie mącić w bazie.

Dlatego prosimy jeszcze o kilka dni cierpliwości i wybaczcie problemy. Postaramy się jakoś to zrekompensować. :)

#wykopolka

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dajcie ze 10 plusów to jutro zobaczycie mnie we wiadomościach jako news dnia. Zaplanowałem coś ekstra i nie ma opcji, żeby jutro nie było o tym głośno.

odpowiedzi (46)

SMSy na Wykopie

Wspominałem Wam wcześniej, że aktualnym priorytetem dla nas jest zwiększenie bezpieczeństwa Użytkowników, a także serwisu. Jedną z obietnic było wprowadzenie SMSów w procesie rejestracji.

Obietnica została dotrzymana i każdy nowy użytkownik rejestrując się teraz w serwisie musi dodatkowo zautoryzować się numerem telefonu.

Zmiana ta wymagała od nas zmian w regulaminie, dlatego każdy z Was otrzymał nowe jego brzmienie na swoją skrzynkę mailową.

W przyszłości rozważamy wprowadzenie możliwości podania numeru telefonu dla obecnych użytkowników jako opcji na dodatkowe zabezpieczenie swojego konta.

Przy okazji zachęcam Was do sprawdzenia i zaktualizowania Waszego adresu mailowego w profilu. Często zdarza się tak, że osoby wpisujące tam tymczasowe maile, w przypadku zapomnienia hasła nie będą mogły odzyskać dostępu do konta.

Pozdrowienia!

#wykopchangelog #wykop #wykopblog
      pokaż całość

odpowiedzi (320)

Antyszczepionkowcy użyli argumentu ostatecznego. Przegraliśmy tą wojnę. Możemy odmaszerować. XD

#antyszczepionkowcy #medycyna #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (28)