Gorące dyskusje ostatnie 12h

Klepacka o operacji swojego ojca

„Miałam potworny kryzys, musiałam wspierać załamaną mamę i bałam się, że tata umrze. Przez miesiąc jego choroby nie chodziłam na treningi, codziennie odwiedzałam go w szpitalu. Noc przed operacją przesiedziałam w kaplicy, modląc się do Boga, żeby go nie zabierał. Przez kolejne tygodnie, gdy leżał na OIOM-ie, modliłam się, by przeszczep się przyjął. Tata żyje, jest w dobrej formie. Ten cud umocnił mnie w wierze”, deklarowała w rozmowie z Twoim Stylem
    Wiecie co byłoby cudem? Gdyby w czasie operacji lekarz nagle odsunął się od stołu, usiadł na krześle, odpalił angry birds a przeszczep serca i tak samoistnie zakończył się powodzeniem.

RIP MARIUSZ SZCZERSKI

#bekazkatoli
    #4konserwy
    #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

Dzięki za wsparcie, miraski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W życiu bym nie pomyślała, że będę odstawiać cyrk w takim konkursie xddddd Wyszło to kompletnie przypadkiem. Teraz w lipcu półfinały ogólnopolskie, zobaczymy czy przejdę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Od początku pisałam Wam, że wygra 16. XD No, ale I Vice tez git. Wycieczka jest xdddd

Pozdrawiam,
    koń z kilogramem tapety na ryju xD

#pokazmorde #antylopa podobno nie #ladnapani - ale ja serio siebie lubię xd

OBIECUJĘ WALCZYĆ O POKÓJ NA MIRKO
    pokaż całość

odpowiedzi (103)

BRAWO dla organizatora. Aktywiści na rzecz Zdrowej planety, powinni mu się do dupy dobrać.
    #zdrowie #bieganie #wroclaw #plastik

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (80)