Wpis z mikrobloga

#szczecin #mechanikasamochodowa Mirasy potrzebna pomoc. Padł peugeot 307 szarpie, dławi się, gaśnie jechałem dość długo na rezerwie. Padła pewnie pompa paliwa albo filtr. Nie mam pojęcia. Potrzebuje mechanika, który to ogarnie w okolicach pogodna. Miło by było gdyby dysponował lawetą. Ktoś coś doradzi?
  • 23
@chrapek: Albo cewka, jak nie iskrzy pod maską to ciężko ją zdiagnozować. Wątpię, że to pompa. Teraz jest zimno to raczej się nie przegrzała. Ja cały czas prawie na rezerwie, nawet w upały i działa.
@Maciejos00: no nic, musi zajrzeć ktoś kto to zdiagnozuje, ja niestety sie nie znam, póki co auto stoi i nie da rady ruszyć więc bez lawety ani rusz a nie chce jezdzić od mechanika do mechanika laweta.
Swoją drogą, dzięki za zainteresowanie
@chrapek: Miałem to samo co Ty, tylko przeciągałem dłużej i #!$%@?ło mi filtr paliwa i szybkozłączke przy baku, wynik to rozciągnięty ciurek benzyny od Kościuszki do Dunikowskiego. Sprawdź sobie na http://www.warsztatjanik.pl/ . Przyjechali po mnie lawetą i robią nawet w nocy, więc rano miałem już auto sprawne. Mają różne opinie, ale warto spróbwać imo.
@chrapek: Daj znać jaki finał. Obstawiałbym, że to jednak coś z układem paliwowym. Przy cewce, świecy samochód by przerywał, ewentualnie nierówno pracował. No ale zobaczymy. Dużo dolałeś benzyny? U mnie czasem ciężej odpala przy niskim poziomie paliwa.