Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki zrobiłem skrypcik który układa LOSOWO ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdjęcia mirków który plusują dany wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  W tym przypadku jest to wpis @przeliteraturalizowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Jeżeli chcecie być w jakimś następnym losowo ułożonym obrazku zaplusujcie a wasz avatar się tam pojawi a ja was zawołam (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  (Ta wersja musiała zostać zrobiona na styl #pixelart ponieważ nwm dlaczego ale przypominała mi na początku pewne zakazane zdjęcie ale przecież to tylko losowo ułożone nic nie zmieniane avatary ( ͡~ ͜ʖ ͡°))

  #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #tworczoscwlasna
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Dzisiejsza porcja krasnali

  #krasnalenienawisci
  #wroclaw #heheszki #humorobrazkowy

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  SMSy na Wykopie

  Wspominałem Wam wcześniej, że aktualnym priorytetem dla nas jest zwiększenie bezpieczeństwa Użytkowników, a także serwisu. Jedną z obietnic było wprowadzenie SMSów w procesie rejestracji.

  Obietnica została dotrzymana i każdy nowy użytkownik rejestrując się teraz w serwisie musi dodatkowo zautoryzować się numerem telefonu.

  Zmiana ta wymagała od nas zmian w regulaminie, dlatego każdy z Was otrzymał nowe jego brzmienie na swoją skrzynkę mailową.

  W przyszłości rozważamy wprowadzenie możliwości podania numeru telefonu dla obecnych użytkowników jako opcji na dodatkowe zabezpieczenie swojego konta.

  Przy okazji zachęcam Was do sprawdzenia i zaktualizowania Waszego adresu mailowego w profilu. Często zdarza się tak, że osoby wpisujące tam tymczasowe maile, w przypadku zapomnienia hasła nie będą mogły odzyskać dostępu do konta.

  Pozdrowienia!

  #wykopchangelog #wykop #wykopblog
  pokaż całość

  odpowiedzi (215)