Wpis z mikrobloga

Niektórzy tutaj już mówili że to pożegnalny mecz VP i na IEM Katowice zrobić mini event pożegnalny.


@GeneralX: ja mówiłem o tym, ale nie żeby im robić event pożegnalny tylko JAK SAMI ZDECYDUJĄ o zakończeniu kariery to żeby to miało ręce i nogi, żeby podziękowali i pożegnali się z kibicami, którzy wspierają ich od wieeelu lat, a nie żeby to był wpis na twitterze/fb i elo.
@CeZ_: jakiej pracy? Bo ja tu nie widzę, żadnej pracy. W każdym innym sporcie czy tez nie po takiej "pracy" to sie ładnie dziekuje i daje odprawy. To nie pierwszy turniej kiedy nawet nie wychodzą z grupy. Dobra, pal sześć, nie wyszli to nie wyszli, ale w jakim stylu? W Krakowie jak im nieszlo to potrafili na siebie krzyknąć, teraz to sie śmieją... a ja mam całować ich po trąbkach i
@cinu01: już widzę jak taki Benzema rezygnuje z kontraktu w Realu bo grają słaby sezon i cały świat ich hejtuje i też piszą, że nie widzą tam żadnej pracy, zaangażowania itp.... Kontrakty są obustronne, jeżeli by grali niesamowitego CSa i jakieś Faze by im zaoferowało 3x lepsze zarobki to też by nie mogli odejść. Tak samo VP musi wypełnić kontrakt, który podpisali. Jako fan możesz sobie chcieć co tylko przyjdzie ci
@CeZ_: Real stawia na ligę mistrzów, maja wywalone na ligę krajowa. Tak jak vp miało wywalone na online. Dlatego mowię, ze to kolesiostwo, bo beda sie tego trzymać, chocby rzygali juz soba (co pewnie juz od dawna sie dzisje)
Real stawia na ligę mistrzów, maja wywalone na ligę krajowa.


@cinu01: tak tak, akurat jak grają #!$%@? sezon to sobie postanowili odpuścić. Życzeniowe gadanie kibiców. Odpadną z LM to co będzie gadane? Nadal nie wiem, co jest złego w trzymaniu się razem, jeżeli każdy z nich dołożył cegiełkę do statusu życia jaki obecnie prowadzą. Zawsze był śmiech z polskiej sceny, że po nieudanym turnieju były kłótnie i zmiany składów co pół