Wpis z mikrobloga

@TenebrosuS: @bombastick: te stowarzyszenie działało legalnie i nadal działa. Nie zmienia to jednak faktu, że jego przewodniczący i kilku członków to neonaziści. Którzy w imieniu swoim, nie stowarzyszenia w wolnym czasem odwalają szopki. Teraz będzie wielka akcja medialnej delegalizacji, ale problem nie zniknie, jak te osoby o sobie mówiły, że to grupa znajomych od lat 90'. W Polsce jest z 8k opp, w #!$%@? stowarzyszeń jeszcze brakuje urzędników od biegania
@Maneharno

jego przewodniczący i kilku członków to neonaziści.


A może kilkunastu albo kilkudziesięciu? A ilu brało z nich udział w tych faszystowskich wybrykach w lesie, a ilu na pokqzanych koncertach?

Którzy w imieniu swoim, nie stowarzyszenia w wolnym czasem odwalają szopki.

Czas spędzony za PUBLICZNE pieniądze to nie jest czas wolny jakiejś grupki dziwnych ludzi.

Nie wiem w której sprawie interweniował Winnicki

To się z łaski swojej dowiedz. Dodatkowo taki smaczek:
https://www.wykop.pl/link/4124097/interpelacja-nr-9581/
@Kempes: osoby na koncercie nie były członkami stowarzyszenia. Liczbę uczestników wybryku w lesie trudno oszacować, ale raczej była to dycha z dwójką dziennikarzy. W przyszłym roku będzie pewnie więcej, bo się kilku pajaców jeszcze dowiedziało z tv. Co do czasu spędzonego za PUBLICZNE pieniądze, to utrzymują się z darowizn, a za rok 2017 jeszcze sprawozdania nie ma. Odnośnie tego smaczku, nigdzie nie można znaleźć grafiki tych wlepek z sprawy która została
@Kempes: prywatnie tak i może nawet lubią chłopców, ale założyli i prowadzą stowarzyszenie. Które znając szacunek pis do prawa zostanie zdelegalizowane, co w żaden sposób nie rozwiąże problemu.
@Maneharno:

Które znając szacunek pis do prawa


Ależ prychłem... dzięki za poprawę humoru! Pewnie dlatego "tak mało" uwag do działań prawnych rządu PiS ma Komisja Wenecka, która PiS sam do Polski zaprosił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Kempes: no właśnie, zostanie zdelegalizowane dlatego, że pis ma takie podejście, bo wydaje mi się, że działalność jest prowadzona całkowicie legalnie. Choć poczekam na to co się stanie xddd
@Maneharno: pis nie może nikogo zdelegalizować, decyzję o delegalizacji wydaje sąd. Jeszcze bym się nie zdziwił, gdyby delegalizacji odmówił, bo trudno będzie udowodnić, że stowarzyszenie coś zrobiło xD
@TenebrosuS: powski sąd wydał zgodę na działalność, a pisowski zdelegalizuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

czekam jak sprawa się potoczy, bo jest medialna i zastanawiają mnie też ewentualne zarzuty dla osób. Bo co, jak co, ale prawo to mamy dość ciekawe, a jego interpretacje jeszcze lepsze XD