•  

Czy też macie problem z #mbank, że po wykonaniu przelewu wpis do historii wpada po jakimś czasie? Wcześniej wykonany przelew był tam widoczny odrazu

+: Cronox
    •  
      g........d via Android

0

@frizik bo nie idzie od razu i e historii jest dopiero po elixirze?

•  

@frizik: sytuacja jest uzależniona od banku, do którego zlecasz przelew.
      Jeżeli jest to przelew na inny rachunek w mBanku to realizujemy go w czasie rzeczywistym. Jest on wówczas od razu widoczny w historii operacji.
      Jeżeli jednak jest to przelew do innego banku, to realizujemy go sesjami. Sesje wychodzące w naszym banku mają miejsce w dni robocze, w godzinach:
      - 06:00;
      - 10:00;
      - 13:30.
      Przelew do czasu zrealizowania widoczny jest w serwisie po wybraniu zakładek: Płatności - Nadchodzące płatności.
      Po zrealizowaniu księgowany jest w historii operacji :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nawiedzil Cię koteł bogactwa, dej plusa a będziesz miał zawsze tyle siana w kieszeni ( ͡º ͜ʖ͡º) #heheszki

odpowiedzi (44)

Polskie #wesele to największy rak. Wczoraj, od wieków, byłem na jednym.

-ludzie po trzech godzinach wchodzili na krzesła i śpiewali piosenki
    -kolezanki panny młodej chciały oblać winem moją partnerkę, bo miała biała sukienkę xD
    -cringowe zabawy weselne
    -hektolitry wódy
    -faceci w za dużych garniturach, z przeszyciami, świecących się, jakieś wstawki xDD istny modowy koszmar
    -wywlekanie rodzinnych kłótni sprzed kilkunastu lat xD
    -jedna bójka (trwająca 7 sekund)

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że na codzień przebywam z ludźmi, którzy stronią od wszelakiego alkoholu i są światowymi, wykształconymi osobami. Czułem się jak na jakiejś wycieczce do ZOO

#slub #polska #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (128)

Ehh ojciec zapomnial dzis zostawic mi 1 zl na ofiare na tacke I siedzialem godzine w kosciele za darmo ehh. Chuj mi w dupe. 1 zl w plecy do kolekcji :(
    #przegryw #zalesie #stulejacontent #pieniadze #rozowepaski #niebieskiepaski

odpowiedzi (56)