Wpis z mikrobloga

Wszyscy znawcy motoryzacji prawią, jaką to ponadczasową i mocną konstrukcją jest G klasa Mercedesa, że od '79 jest bez większych zmian, poza liftingami. Nikt nie mówi o jeszcze bardziej sprawdzonej konstrukcji, tworzonej nieprzerwanie od '77 roku w praktycznie niezmienionej formie, a mianowicie o Ładzie Nivie. Zdziwiłem się konkretnie jak przeczytałem taką informację :D
#samochody #motoryzacja #ciekawostki
K.....t - Wszyscy znawcy motoryzacji prawią, jaką to ponadczasową i mocną konstrukcją...

źródło: comment_4z6FQWWsl3T1qkby5PbiSZ8rsIjZzEjC.jpg

Pobierz
  • 17
@KosmicznyKot: Wszyscy znawcy motoryzacji prawią, jaką to ponadczasową i mocną konstrukcją jest G klasa Mercedesa lub Lada Niva. Nikt nie mówi o jeszcze bardziej sprawdzonej konstrukcji, tworzonej nieprzerwanie od 1984 roku w praktycznie niezmienionej formie, a mianowicie o Toyocie Land Cruiser 70. Samochód posiada silniki od 2,0L do 4,5L o wprost legendarnej wytrzymałości. Toyota Land Cruiser 70 pomimo wiekowej konstrukcji w testach uzyskuje 5 gwiazdek ANCAP. Samochód ten jest najczęściej wybierany
johny11palcow - @KosmicznyKot: Wszyscy znawcy motoryzacji prawią, jaką to ponadczasow...

źródło: comment_kaD5Uwg9W8zMHt1B4j6gR2lLJNnVS7Er.jpg

Pobierz
@johny11palcow: Ok, ale to jest już mocna wariacja na temat, chodziło mi bardziej o to, że G klasa czy taka Niva nie zmieniły się praktycznie nic, poza kosmetyczną stylistyką, bardziej w ten tok myślenia wpasowuje się już Defender niż Land Cruiser ale ok mój błąd, choć dalej uważam, że tu zaszły już większe zmiany