Wpis z mikrobloga

Witam skierował mnie tutaj mirek, potrzebuję w dobrej jakości zdjęcie modelki (nagiej) gdzie na danej części ciała będzie miała napisane markerem Ksywkę, imię. np. Daniel "Samuraj" Kubiak, na ten moment myśleliśmy o piersiach lub pośladkach - oczywiście musi być ujęte też twarz, żeby to jakoś wyglądało. A nie same piersi z napisem Daniel. Próbowałem na polskich sekskamerkach, ale dziewczyny mają takiej słabej jakości sprzęt, że jak robiłem PrintScreen'a ale niestety jakość nie pozwalała na wydruk tego prezentu. Więc może znalazła by się jakaś Pani, która pomoże - oczywiście płacę, wszystko anonimowo - Prezent na wieczór kawalerski.
#wykopgonewild
  • 15
Próbowałem na polskich sekskamerkach, ale dziewczyny mają takiej słabej jakości sprzęt, że jak robiłem PrintScreen'a ale niestety jakość nie pozwalała na wydruk tego prezentu.


@fcpierniczek:
@fcpierniczek: Jak odpowiedział Ci Infrass, podbijałem do trzech, po przelaniu im "napiwku" w wysokości 100 zł, każda bez problemu sobie napisała i pozowała - tylko po pierwsze print screen jest w ciulowej jakości i do tego mają te "znaki wodne" nałożone przez portal.
@samuraj24: > Jak odpowiedział Ci Infrass, podbijałem do trzech, po przelaniu im "napiwku" w wysokości 100 zł, każda bez problemu sobie napisała i pozowała - tylko po pierwsze print screen jest w ciulowej jakości i do tego mają te "znaki wodne" nałożone przez portal.

To ustaw się z nią, że Ci przyśle mailem normalne zdjęcie. Toć przecież za parę groszy to żaden problem dla nich.
@samuraj24: Ja bym to zrobił tak:
1. Ustawka z laską na prywatnych wiadomościach
2. Przelew żetonów na SU
3. Przesłanie fotki na maila
4. Everyone's happy.

Tylko zaznacz jej, że ma to zrobić porządnie i co najmniej telefonem - żeby sama nie przysłała Ci print screena z kamery :P

I tam chyba nie można podawać maila, więc pewnie musielibyście to ogarnąć jakoś na patencie.
@samuraj24: podjedz do jakiegokolwiek klubu, ale nie ekskluzywnego xD czy do klubu go-go, zapytaj kulturalnie, wytłumacz, myślę że za tą stówkę, to się każda zgodzi xD