Gorące dyskusje ostatnie 12h

1. Bądź mną
    2. Mieszkaj na wsi
    3. Odpal najnowszy Farming Simulator na PC z Oculusem.
    4. Graj sobie
    5. Przez okno dociera zapach gnojowicy wywożonej na pobliskie pole
    6. Takiej imersji w grze jeszcze nie miałem

#heheszki #virtualreality #oculusrift #pcmasterrace #gry #farmingsimulator pokaż całość

odpowiedzi (18)

Jestem jedyną policjantką obyczajową w tym jebanym pendolino. zawsze. #pkp powinno mi już chyba zacząć płacić. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się jakiś debil, który w strefie ciszy nie potrafi się zastosować do jebanych zasad jakie w tej strefie panują. Dzisiaj obok mnie siedziały w strefie ciszy dwie madki ze swoimi gówniakami. Jedna to jeszcze miała jedno w wieku mniej więcej przedszkolnym, ale i tak japa się dziecku nie zamykała przez całą podróż. Nic, siedziałam cicho. Ale druga. Nosz kurwa, gówniak level 1. Wchodzi i zaczyna napierdalać grzechotką w siedzenia.
    Za każdym razem zastanawiam się czy pęka mi dupsko i się przypierdalam czy jestem bohaterem, na którego ten świat nie zasługuje. Ostatecznie jak zwykle zwracam uwagę babie, a ona że no juz już zabrałam dziecku grzechotkę xD i nie było innych miejsc, musiałam kupić w strefie ciszy, a konduktor sprawdził mi bilet i nic nie mówił. Facet za nią zaczął do mnie z tekstem, że dyskryminuję dzieci XD chlew obsrany gównem
    #zalesie #podroze #podrozujzwykopem #pkp
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

• odpowiedzi (27)