Wpis z mikrobloga

Dorosły mężczyzna.Wazy ~300kg.Robi z siebie kalekę i dalej żre bez opamiętania.Zona i dzieci płaczą,że sami muszą wszystko robić,bo on się poddał.Paradoksalnie przy jego wadze już dawno sam nie rusza się do sklepu, więc dokarmia go właśnie ta sama rodzina,która tak bardzo pragnie jego powrotu do zdrowia.

To jak mieć w domu alkoholika,kupować mu codziennie połówkę i płakać,że nie trzeźwieje....

#ogladajzwykopem #rakcontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
PogodaSloneczna - Dorosły mężczyzna.Wazy ~300kg.Robi z siebie kalekę i dalej żre bez ...

źródło: comment_ZCJaDMeUGAtwTGD3jJwZvzMlPvpnSpTy.jpg

Pobierz
  • 55
@PogodaSloneczna: Na tym kanale z niezwykle popierdzielonymi programami (nie pamiętam jak to leciało, ale to był jakiś skrót trzyliterowy) był taki o naprawdę wielkiej czarnej kobiecie, która przygotowywała się do operacji zmniejszenia pojemności żołądka. Rzecz jasna wielki płacz na trudem jaki musi znosić, o swojej niepewnej przyszłości, o tym, że nie chcę taka być i takie tam pierdzielenie o Szopenie. Ale to co mnie rozwaliło to jak jechała na badania przed
@ChochlikLucek właśnie! Placzą a wrzucają w siebie kilogramy jedzenia jak gdyby nie wiedzieli,że to ono powoduje cały problem.
Myślę,że w Stanach to już nie tak rzadki problem i pewnie ma to pokazywać innym,że da się coś jeszcze ze sobą zrobić