Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Najśmieszniejsze wśród Kuców jest to że Korwin całkiem niedawno wygrał te słynne euro-wybory xD Przypominam że KNP w 2014 zyskało ponad 7% głosów xD I wiecie co się stało? Kiedy prawaki dorwały się do eurokoryta postanowili rozwiązać partie przykładnie wyrzucając Korwina z jego własnej partii, ale to było tylko po to, aby w następnych wyborach nie mieć poparcia bo główny cel istnienia prawackiej partii został osiągnięty - EUROKORYTO, dobra pensja, emeryturka itd. Idee wolnościowe już nie były potrzebne xD

  I naprawdę śmiecham z debili którzy myślą że teraz jest inaczej. To są dokładnie te same środowiska (wzmocnione przez szurów od 5G holokaustu i batorzenia homo) które po raz kolejny chcą się dopchać do euro-koryta a potem się zawinąć. Koalicja bez planu, zebrana z oszołomów o tak odmiennych poglądach że nigdy nic nie ustalą.

  Oczywiście w euro-parlamencie ci prawacy osiągnęli absolutnie nic xD

  #bekazprawakow #bekazkuca #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  Proszę o rozstrzygnięcie nieporozumienia: czy to ja jestem niedouczony czy to mój znajomy to idiota.

  tl;dr

  Dojeżdżając do ronda mój znajomy wrzuca kierunkowskaz w prawo. Wjeżdżając na rondo go wyłącza.
  Po co? Bo wg niego zmienia kierunek jazdy.

  Z ciekawości zapytałem się go dlaczego tak robi ponieważ sam nigdy czegos takiego nie praktykowałem -dla mnie takie uzycie migacza to jest informacja dla typa za mną ze na rondzie skręcam w prawo czyli zjadę na pierwszym możliwym zjeździe.

  Dowiedziałem się, ze wg niego robi to bo zmienia kierunek jazdy ( wjeżdżając na rondo- WTF?) a kiedy zwróciłem mu uwagę ze moim zdaniem to niewłaściwe wykorzystanie kierunkowskazów wprowadzające innych kierowców w błąd dowiedziałem się żebym zamknął mordę bo on nie ma żadnego mandatu, a ja już dostałem ( owszem w ciągu 8 letniej kariery kierowcy otrzymałem 3 mandaty, 2 razy przekroczenie prędkości + za złe parkowanie xD).

  Proszę o opinie, a najlepiej link do konkretnych przepisow bo dla mnie to jakaś januszoteoria.

  #motoryzacja #prawojazdy #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  u was w szkole też mieli pierdolca na punkcie tych breloczków?

  #gownowpis

  odpowiedzi (58)