Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy, próbowałem już wszystkiego co mogłem i nic. Laptop Asus X205T. Po aktualizacji Windowsa 10 rozwalił się bootloader i dostałem po wymuszonym restarcie error code 0x0000034. Oczywiście z pomocą google i dysku naprawczego próbowałem go naprawić, bezskutecznie (BitLocker zaszyfrował partycję i ni ch.. nie dało się tego obejść).
Koniec końców format i instalacja czystej windy. Problem tkwi w tym, że nie działa touchpad, klawiatura i dźwięk. W BIOSie klawiatura działa normalnie, na W10 nie. Nie ma ich w ogóle wykrytych w menedżerze urządzeń. Zainstalowałem wszelkie możliwe stery z netu, starsze wersje W10, różne programy ściągające sterowniki same (m. in. Driver Easy) i nic..
Klawiatura i mysz podłączone przez USB działają. Nie mam zupełnie pomysłu na ten przypadek. Gdyby klawiatura nie działała w BIOSie, uznałbym to za fizyczne uszkodzenie. Help, nie mam zupełnie pomysłu na to... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#komputery #informatyka #windows #pc #laptopy #microsoft
  • 8
@janznetu Od paru dni leży bez zasilania, nie pomogło. Reset "z palucha" plus trzymanie go aż do restartu (to chyba się nazywa "zerowanie płyty głównej") również nie dało rezultatu...

Bateria jest wbudowana, jedynie mogę go rozebrać i odłączyć ją fizycznie z płyty.