Wpis z mikrobloga

szybkie #rozdajo dla osób które mają telefon w Virgin Mobile. Rum - Capitan Morgan na każdej butelce daje kod do darmowego 10GB internetu. Jako że w #praca mi tych butelek schodzi kilkadziesiąc na tydzień (a nikt nie ma tel w Virgin) to w miarę ich schodzenia będę dawać te kody. oto pierwsze dwa: (jutro pewnie też ze 2-4 dodam):

*222*6*323481420983#
*222*6*588828985671#

"wpisz podany kod na klawiaturze i zatwierdź zieloną słuchawką"

Kto pierwszy ten lepszy :D Endżoj!

(w pierwszym kodzie też musi być * przed numerami. coś wykop tego nie pokazuję.... mimo że wpisane dobrze)
#virginmobile

dajcie tylko znać czy wam działa
  • 69
@FajnyTypek:
W ramach Promocji zostało wyprodukowanych 500 000 zawieszek z logo Virgin Mobile

Abonent uprawniony do skorzystania z Promocji może aktywować tylko jeden Pakiet Promocyjny na danym numerze MSISDN (telefonu) w ciągu 30 dni na podstawie jednego Kodu. Aktywacja kolejnego Kodu jest możliwa po upływie 30 dni od aktywacji pierwszego Kodu.

Aktualny stan pakietu Internetowego będzie można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *108#

Niewykorzystane GB danych w
@FajnyTypek: wrzuciłem takie wżniejsze punkty z regulaminu bo sam bylem ciekaw warunków promocji.

Ja mam telefon w reed bull mobile. była akcja że pod zawleczką od puszki był kod który uprawniał do zniżki o 1zł dziennie na albonament w ofercie rozmowy, sms, mms bez limitu i 10gb internetu. normalnie to kosztowało 39zł a po wporowadzeniu kodów to było 9zł.... przez dwa lata płaciłem 9zł za taką ofertę :D ( ͡°
@Kopiec-Kreta: ja w tym virgin mam darmowy pakiet odnawia mi się co 30dni i nic za to nie płace mam w nim 30minut,30 sms i 300mb i to mi wystarcza wszystko spoko tylko brakuje zawsze internetu, więc 10zł przewaznie kosztuje 10GB i mam spokój, albo są często właśnie takie kody
@FajnyTypek: teraz płace 29zł za rozmowy do wszystkich sieci, sms, mms bez limitu i 10gb + 2GB neta w roamingu, a ze względu na pracę pół dnia spędzam na teleofnie (dostawcy, hurtownie itp.) a drugie pół za barem, wiec mi to pasuje :)
@FajnyTypek: u mnie to była kariera od kelnera przez dwa lata - a teraz kierownik baru i zastępca menagera w jednym z popularniejszych klubów w poznaniu. jak zaczynałem pracę jako kelner to też nic z barmaństwa nie wiedziałem. wszystkiego za barem uczyłem się w trakcie. teraz jestem po kilku konkursach ogólnopolsich gdzie zająłem trzy lata z rzedu drugie miejsce.