Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko, natknalem sie na ciekawe badania, moze komus to pomoze. Jestem #!$%@?, mam z natury bardzo maly testosteron, mam zaburzenia lekowe i silna depresje (lecze sie psychiatrycznie od paru lat), wyniki na silowni ma bardzo marne: po 3 latach na silowni trzaskam 65kg na klate czyli tyle ile ludzie robia po miesiacu/dwoch na silowni (185/82kg waga). Bardzo ciezko przybieram na masie miesniowej za to latwo na tluszczowej. Mam wciecie w talii, bardzo latwo odklada mi sie tluszcz w okolicach piersi i boczkach na biodrach. Ogolnie mam talie przypominajaca kobieca.
Niestety wszystko jest po angielsku ale polecam zainteresowanie sie ta tematyka:
https://en.wikipedia.org/wiki/Digit_ratio
tutaj sersze badanie naukowe:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3906590/

In particular, we hypothesize that 2D:4D correlates with organizing effects on the endocrine system that moderate activating effects in adulthood. We argue that this is particularly evident in “challenging” conditions such as aggressive and sexual encounters, in which individuals show increased levels of T. We discuss this refinement of the 2D:4D paradigm in relation to the links between 2D:4D and sports performance, and aggression.

Tutaj odnosnie wynikow sportowych:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5227311/

However, for many years, a lot of researches showed negative relationships between digit ratio and sports performance such as rugby, surfing, rowing, sprinting, endurance, and hand grip strength. Here, we discuss possible mechanisms about the relationships between digit ratio and sports performance.


tl;dr: stosunek palca wskazujacego do serdecznego mowi o digit ratio. Moj palec wskazujacy jest ZNACZNIE dluzszy niz serdeczny. Od 20 minut ogladam zdjecie meskich dloni w internecie i wiekszosc ma normalne paluchy, wiekszy serdeczny i mniejszy wskazujacy albo na podobnym poziomie. U mnie roznica miedzy serdecznym a wskazujacym jest kolosalna.
Ile o mnie rzeczy sie zgadza to ja nawet nie.

Lowered sperm counts[65]

Increased risk for depression in males[80]

Increased anxiety in males[85]

Reduced performance in sports[88]

Personality traits correlated with digit ratio, higher being more feminized[116][117][118]

to sie zgadza, jestem #!$%@? i podobaja mi sie babskie filmy, babskie piosenki, jestem malo meski ogolnie
Ogolnie duzo rzeczy sie zgadza. Jestem wybrykiem natury przez geny, hormony. Leczylem sie klomifenem u lekarza, byl chwilowy wystrzal tescia, nie czulem sie lepiej, nie mialem wynikow lepszych, po jakims czasie tesc nadal spadl do niskich poziomow.

Nie probowalem kluc dupy tesciem bo raz ze nie mam na to za bardzo srodkow a dwa ze troche sie cykam #!$%@? hormonow bez odpowiedniej opieki na podstawie wiedzy z internetu. Ale ogolnie to mam bol dupy ze jestem wybrykiem natury i #!$%@? a nie facet. Pomijajac juz moj wyglad to nawet moja psychika i osobowosc jest naszpikowana strachem, lekiem, niepewnoscia. Jesli ktos ma podobne problemy to polecam poczytac wiecej o tej tematyce.

#zdrowie #testosteron #hormony #mikrokoksy #silownia #psychiatria #depresja #nauka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirko, natknalem sie na ciekawe bad...

źródło: comment_T41uaLemQHQFPCd5shVd34xytJKXqLIP.jpg

Pobierz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak zajeb jeszcze testosteron bez lekarza to będziesz miał cyce jak donice przez estro i zablokowane jaja, jeśli masz długie ręcę ponad normę, jesteś w miarę wysoki 185 cm, skłonność do odkładania w okolicy brzucha i piersi zainteresuj się zespołem klinefeltera. Idź do endykronologa porób hormony. W ostateczności mów że jesteś #!$%@?ą skrzywdzoną przez los co jest możliwe w przypadku 1/1000000
@ethics: Mój drogi, estro się kontroluje to prawda ale trzeba to robić z głową i po odpowiednich badaniach które przy kłuciu na start trochę kosztują. Kłucie tak samo do tanich nie należy, nie polecaj chłopakowi to robić na własną rękę bo musi o tym sporo poczytać i znaleźć problem czy to serio testosteron a nie coś innego...
@AnonimoweMirkoWyznania: ziomuś, nie daj się ogłupić ciężarem na sztandze. Ja wiem, że tu same koksy podnoszą 120 na płaskiej, ale prawda jest taka, że twoje ciało nie wie ile masz kg na gryfie, a liczy się to czy ciężar zmusza mięsień do pracy. Może to być i 60 kg, a u innych 100. Jeżeli robisz klatę 65 kg i nie trenujesz brosplitem, tylko np. klasycznym fbw, to możesz być w dobrej
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym tu widział solidny cyklon na testo, jak na Ciebie to wrzucić tak z 500mg tygodniowo na rok, powinieneś już po 4 tygodniach zobaczyć dużą poprawę. Oczywiście przed tym wizyta u DOBREGO Endo, komplet badań i nawet możesz się go spytać co sądzi o takim cyklonie. Druga opcja to TRT for life. Bicie teścia wcale nie jest niebezpieczne, to podstawowy męski hormon występujący u każdego. Jedyna różnica to podwyższony