Wpis z mikrobloga

Dziś przyszło mi wymienić prawko. I przy okazji wymiany dokumentów trzeba uiścić daninę na ten urzędniczy #!$%@?. Idę do kasy a tam nalepka pic rel. Myślę sobie sprawdzę jak ta innowacyjność wychodzi.
Poproszę telefonem mówię, Pani w okienku mówi, że nie można( ͡° ʖ̯ ͡°) Pytam dlaczego nie można skoro nalepka i w ogóle, pani zmanierowana odrzekła, że nie można bo nie¯\_(ツ)_/¯. Ech w urzędach jak w chlewie obsranym gównem #zalesie #urzedasstory teraz pisze emaila do starostwa , ciekawe czy mi coś odpowiedzą.
źródło: comment_QJcoUUc6u0Bpfze09BVYuA21QkvpRbdp.jpg
  • 20
@szwajc124: A co za różnica czy karta czy telefonem? Znaczy ok, zależy czy byś zapłacił tel zbliżeniowo czy blikiem, bo blikiem nie można chyba wszędzie. Ale jeśli zbliżeniowo, to co za różnica. Głupia jakas.
@szwajc124: Miałem podobna sytuację. Ostatnio wyrabiałem sobie paszport. Idę do okienka zapłacić opłatę za wyrobienie i jest oczywiście naklejka, że można płacić kartą jaką tylko się chce to sobie myślę super bo zazwyczaj wszędzie płacę kartę bo nie lubię mieć przy sobie dużo gotówki, tylko jakieś drobne jakby co a wyrobienie paszportu trochę jednak kosztuje - 140 zł. No i Pani pyta o wszystkie dane wpisuje no i na końcu mówię,