Wpis z mikrobloga

Miruny jakie słuchawki dokanałowe polecicie do 150, maks 200 zł (jeśli będzie warto)? Chodzi mi o takie, które sobie kupię w mediamarkt albo tego typu sklepie, ewentualnie zamówię na terenie Polski, bo potrzebuję ich na teraz i nie chcę czekać miesiąc na przesyłkę z Chin. Fajnie by było, gdyby wtyczka jack była łamana, tzn. w kształcie litery L. Nie jest to konieczny wymóg, ale miałem xiaomi hybrid iron i w sumie bardzo fajne były, ale po roku i 3 miesiącach właśnie gdzieś przy wtyczce coś zaczęło nie stykać i przestała działać jedna słuchawka. Działa tylko, jak się ustawi kabel w perfekcyjnym położeniu, ale potem trzeba trzymać kabel w jednym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miał może ktoś podobny problem z xiaomi hybrid iron? Niestety jak się nosi telefon w kieszeni, to te wtyczki są narażone na liczne zgięcia i obciążenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#sluchawki #audio #xiaomi #hybridiron #headphones #elektronika #sony
  • 15
@cukru: Okej, ale nie mam pewności, czy wymiana wtyczki załatwi sprawę, bo to raczej z kablem coś jest nie tak, nie styka przy wtyczce. Dzięki za radę w każdym razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piesnababy Swój egzemplarz mam prawie 5 lat i dopiero kilka dni temu zauważyłem, że przy jacku przetarł się kabel ale koszulka termokurczliwa załatwiła sprawę. Dużo też zależy jak się używa słuchawek czy zawijasz je wokół grajka czy zawijasz kabel itp. Ja np. bardzo dbam o nie i może dlatego długo wytrzymały:) Kopułki są metalowe i raczej trudno je rozwalić.
@fing: Hoho, 5 lat to piękny wynik! Ja najbardziej boję się uszkodzeń własnie w okolicy wtyczki, ponieważ noszę telefon w kieszeni spodni i czasem kabel jest narażony na dość mocne zgięcia. Ale z tego co widzę do tych słuchawek dołączane jest etui?
@fing: Ok, dzięki za odpowiedź. E10c też mają, ale kosztują już około 230 zł, a to trochę zbyt dużo. Jednak ten mikrofon czasem się przydaje, dużo wygodniej jest rozmawiać mając obie wolne ręce. Myślę, że jednak poszukam czegoś z mikrofonem, Beyerdynamic Byron przyciągnęły moją uwagę póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cukru znalazłem serwis, który się tym zajmuje i gość powiedział, że wymiana będzie kosztować 30 zł. Robocizna 15 zł a reszta to koszt wtyczki jack, bo mówił, że zakłada wtyczki lepszej jakości, żeby ludzie nie przychodzili co drugi dzień. Myślisz, że to uczciwa oferta, czy #!$%@??