Wpis z mikrobloga

Piłem kiedyś wódkę z właścicielem stacji lpg, całą noc #!$%@?ł o tym jak nienawidzi ludzi którzy jedzą na stacjach hotdogi, o samych stacjach które hotdogi sprzedają nie wspominając. Włosy rwał sobie z głowy lamentując jak to hotdogi rujnują jego biznes bo każdy chce #!$%@?ć gorącą parówke w bułce z keczupem zamiast kulturalnie zalać lpg, zapłacić w gówno-cieciówce i odjechać w swoją stronę nie kupując żadnej parówy bo ich po prostu nie ma. Mając dość jego #!$%@? i zamierzając przejść do ciekawszych tematów takich jak np rosnące ceny kapusty na ukrainie, żartobliwie zaproponowałem mu by z ludzi którzy mają #!$%@? na obsranego hotdoga uczynił elite narodu, tak jak media wmawiają głupim ludziom że są mądrzy. Niech uczyni z ludzi tankujących lpg na jego stacji arystokracje #!$%@? paliw płynnych, a Ci podludzie którzy jadą #!$%@?ć parówę na sieciowej stacji niech będą plebsem w oczach jego klientów. Mineło od tego czasu pare miesięcy, dzisiaj przechodziłem obok jego stacji lpg i ujrzałem na płocie taki widok:
#to nie jest #pasta #heheszki #polska
Pobierz M.....8 - Piłem kiedyś wódkę z właścicielem stacji lpg, całą noc #!$%@?ł o tym jak ni...
źródło: comment_yh8G51j7rMenbQiKJqUTpD1aLc9HflEB.jpg
  • 2