•  

Każdy ma filmy, które targają jego emocjami, wywołują na nim niesamowite wrażenie.
    Mam to szczęście, że oglądając te filmy raz na jakiś czas odkrywam je zupełnie na nowo.

Dziś obejrzałem American Beauty w ramach analizy i tym razem urzekły mnie kolory.
    Te trzy amerykańskie kolory; czerwień, biel oraz błękit (złudnie)powtarzane do znudzenia.
    Film genialnie zaplanowany, świetna gra aktorska, narracja poprzez barwy.
    Obserwacja transformacji głównego bohatera świetnie przedstawiona za pomocą kolorów.
    Po prostu bajka.

pokaż spoiler No i jest to potężna, kilkustronicowa kopalnia przykładów do mojego licencjatu :D

#zachwyt #coautormialnamysli #gownowpis #filmomaniacy #film

pokaż spoiler #americanbeauty pozdrawiam tego jednego obserwującego

źródło: American Beauty[1999]DvDrip[Eng]-Stealthmaster.00_18_26_02.Still019.png

•  

@LG94: trzeba przyznać, świetnie zrealizowany i z mocnym przesłaniem!

+: LG94
    •  

@LG94: pozdrawiam również ( ͡° ͜ʖ ͡°) o czym piszesz pracę?

źródło: 2.png

+: LG94
    •  

@Enzo_Molinari: Światło w filmie :) przekładałem termin oddania pracy zbyt długo z powodu mojej pracy (standardowo wyrabiałem 3/4 etatu przy studiach dziennych, czasem pełny) i z powodu, że z początku trochę mnie (mój) temat przerósł.

Ale nie ma tego złego. Wena wróciła, poszerzyłem lekko temat, pojawiły się nowe zagadnienia do opisania gdy trochę głębiej poszukałem i chyba wyjdzie z tego bardziej magisterka niż licencjat ( ͡º ͜ʖ͡º)

pokaż spoiler od rodzajów lamp, światła, metod świecenia, efektów i wrażeń, które wywołują przez pion operatorski na analizach kadrów/scen/filmów kończąc

pokaż spoiler chciałbym już to skończyć i może zacząć kolejny kierunek albo w całości skupić się na pracy i rozwoju w jej kierunku, jeszcze nie zdecydowałem...