Wpis z mikrobloga

@dida0997: młodzieńcze, masz dopiero 20 lat. Jak cię matka wydawała na świat, to ja (i być może mireczki, którym również ostatni odcinek się nie podobał) byłem nastolatkiem oglądającym X Files w telewizji, a ty obejrzałeś hurtowo wszystkie odcinki spokojnie na komputerze. Dzieli nas po prostu ogromna różnica wiekowa, a ty najchętniej przypiąłbyś nam plakietkę "debile" tylko dlatego, że mamy inne zdanie niż ty. Jako "starszy widz" oczekiwałem zupełnie czegoś innego
  • 0
@Jabber Po pierwsze nie obejrzałem hurtowo, tylko na przestrzeni 4 lat( więc ciężko nazwać, to hurtowo). Po drugie wskaż mi w którym miejscu próbuje przypiąć wam plakietkę debili. Po trzecie Archiwum nie zmieniło się prawie wcale, tylko jest mniej odcinków niż zawsze i łatwiej zauważyć te słabsze odcinki, których również nie brakowało w poprzednich sezonach.
@dida0997: Problem jest taki że po rewelacjach z sezonu 10 i początku 11 takie odcinki z dupy po prostu nie pasują. Ludzie chcą kontynuowania głównego wątku i jakiegoś zakończenia tego wszystkiego a nie śmieszkowania. Mulder i Scully zachowują się jak parodie samych siebie. Z jednej strony nie dziwne bo pewnie bardziej dla zabawy wrócili do tych ról ale niech jakoś to zamkną sensownie. Gillian Anderson ma już podobno nie grać w
@drzuo: Tak szybko licząc, wyszło mi że odcinków związanych z głównym wątkiem, zawsze było mniej niż 50%. Pewnie w tym sezonie będą jeszcze 3, albo 4 odcinki.
@drzuo przecież mitologia juz dawno zjadla swoj ogon i powinna byc zakonczona w 7 razem z palaczem. ten odcinek zjada wszystkie mitologiczne odcinki od 10 sezonu i marnego chrisa chartera i jest w imo topce wszystkich odcinkow