Wpis z mikrobloga

Z cyklu "najbardziej przehajpowane filmy na filmwebie" - Deadpool

Deadpool to jeden z największych moich zawodów ostatnich lat. Jasne, to tylko jeden z wielu filmów Marvela, którego fabuła opiera się na tym samym schemacie. Ale akurat z seansu tego dzieła miałem wyjątkowo mało przyjemności. Dlaczego?
1. Praktycznie wszystkie najfajniejsze sceny widziałem w trailerach. Inna sprawa, że jest ich wyjątkowo mało, a właściwie tylko jedna (na autostradzie). Reszta do zapomnienia.
2. Deadpool prezentuje wyjątkowo dużo nieciekawych postaci - 2 irytujące feministki, przyjaciel nerd i totalnie bezjajeczny antagonista. Na plus tylko pan blaszak i staruszka. No i sam Deapool oczywiście.
3. Fabuła wiadomo - z serii "zabili go i uciekł".
4. Totalnie nietrafiony humor, co jest dziwne, bo ja nawet lubię wulgarne dowcpiy, ale tutaj w ogóle się nie śmiałem. Niektóre żarty nawet rodem z Familiady ("czy nie zostawiłem przypadkiem włączonego żelazka?").
Ale ogólnie ten film niesie na swoich barkach przez cały czas Ryan Reynolds i tylko dla jego kreacji warto go zobaczyć. Poza tym - naprawdę kicha. Na filmwebie ocena 7,6/10, u mnie - 5/10.

#film #filmweb #kino #marvel #komiks #deadpool #przehajpowanefilmy
waro - Z cyklu "najbardziej przehajpowane filmy na filmwebie" - Deadpool

Deadpool ...

źródło: comment_UickRoj0J3RaxvX2T5S5eoCiKZZq0V3i.jpg

Pobierz

W skali 1-10 twoja ocena tego filmu:

  • 10 11.1% (32)
  • 9 12.5% (36)
  • 8 15.3% (44)
  • 7 19.5% (56)
  • 6 10.1% (29)
  • 5 4.9% (14)
  • 4 6.6% (19)
  • 3 4.5% (13)
  • 2 3.8% (11)
  • 1 11.5% (33)

Oddanych głosów: 287

  • 10
@RVRE_PEPE: parodia kina z budżetem na poziomie 58 mln dolarów? Wiadomo, że feministek nie ma, ale są babki, które swoją urodą i aparycją przypominają Kazimierę Szczukę.
@waro:

2 irytujące feministki,

i

Wiadomo, że feministek nie ma

Mocne argumenty, rzetelna recenzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie 6/10, i chyba więcej film na podstawie komiksu ode mnie nie dostał i nie dostanie.
@bizonsky: Z tymi feministkami to taki skrót myślowy był. Watchman? Logan? Thor Ragnarok? Kapitan Ameryka: Wojny bohaterów? Mroczny Rycerz? Wszystko taki sam shit dla ciebie?