Wpis z mikrobloga

#mirkolos #rozdajo

Nawiązując do TEGO wpisu jutro planuję oficjalnie opublikować i oznajmić na mirko nowy skrypt do losowania: https://mirkolos.pw.

Po przetestowaniu kluczowych elementów i po wielu poprawkach myślę że skrypt jest gotowy.
Jeszcze przez kilkanaście godzin będzie w fazie beta i jeśli znajdziecie jakieś błędy to proszę informujcie mnie najlepiej przez PW.

Skrypt będzie na pewno jeszcze rozwijany, bo lista TODO jest długa. I mam nadzieję że będize długo i dobrze służył społeczności wypokowej.

A żeby nie nadwyrężać tagu #rozdajo jutro przy okazji oficjalnej zmiany wersji z 0.X.X na 1.X.X odbędzie się #rozdajo jednej z kamer Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Gdyby ktoś był zainteresowany wersjonowaniem to zapraszam pod spojler:







Jestem przy okazji ciekawy jak wy wersjonujecie swoje aplikacje :)
Pobierz chinskiecuda - #mirkolos #rozdajo

Nawiązując do TEGO  wpisu jutro planuję oficjaln...
źródło: comment_XpOVM0FzJSAEb3AIdrFnEeJnrcsUj94A.jpg
  • 25
@chinskiecuda:
:O Bardzo elegancka stronka, mógłbyś Pan jeszcze dodać ilość osób do wygrania rozdajo (losowanie x osób), doceniam trud włożony w pisanie tej aplikacji, jak kiedyś będę aktualizował ponownie moją gierkę o Mirko, to umieszczę Pana w niej ;p
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia, trzymaj Pan +.
@chinskiecuda: konkurencja dla #mirkorandom zawsze się przyda, zwłaszcza zautomatyzowana. Jak działa to automatyczne losowanie po weryfikacji autora wpisu? Weryfikuję się, ustawiam, że chcę losowanie danego dnia o konkretnej godzinie, skrypt wtedy losuje, i co dalej? Po losowaniu, jak wejdę na stronę i wkleję link do wpisu, to automatycznie pokaże wyniki każdemu, czy ponownie będę się musiał weryfikować i dopiero wtedy wyniki, tylko dla mnie?

BTW przydałaby się pewna funkcjonalność, która pozwoli
@Lookazz: Po zaplanowaniu losowania możesz wpisać swój adres mailowy na który zostanie wysłane powiadomienie że losowanie się zakończyło z linkiem do wyników.

Link z wynikami zawsze jest taki sam: https://mirkolos.pw/losowanie/numer_wpisu_na_mirko

I każdy kto sobie wejdzie w link będize mógł się zapisać na powiadomienie.

Przykład: ten wpis w którym właśnie komentujemy - ustawiłem automatyczne losowanie: https://mirkolos.pw/losowanie/29598623

Z usuwaniem użytkowników, którzy mają zaobserwowane podane tagi jest już na liście TODO :)
Z usuwaniem użytkowników, którzy mają zaobserwowane podane tagi jest już na liście TODO :)


@chinskiecuda: da się w ogóle przez API podejrzeć kto co obserwuje? o_O No i mi nie tylko o obserwowanie chodzi co o aktywny udział, nie chcę patusów od patusów z YT w swoich rozdajo, i muszę ich ręcznie weryfikować, póki co.

@DonislawDev: głównie PHP + mysql + javascript jako wsparcie. Obecna wersja nie używa wykopAPI (to może Was zdziwić :) ). Klucz dostałem po tym jak już logika aplikacji była skończona w 90% :) Nie ukrywam że chce i nawet muszę przejść na API w kolejnej wersji bo to zdecydowanie powinno aplikacje przyśpieszyć ( chociaż moim zdaniem obecnie jest dość szybka jak na pracę poza API) a po drugie da mi o