•  

Nowa Gierka (a właściwie 4 gierka, czyli teraz 5, ale niedokończona) + dużo informacji + co dalej? + Beta testy? + Mirkowanie?
    #donislawdev <--- obserwuj
    Lista

Witam Państwa, już tutaj troszkę jesteście Państwo ze mną, są tutaj tacy, co śledzą mnie/moje tagi od pierwszego postu, za co chciałbym Państwu bardzo podziękować, nie spodziewałem się, iż tagi/listy urosną aż do takich rozmiarów, są to dla mnie ogromne liczby (jak na bordo z piwnicy). Parę razy byłem w gorących, miałem znaleziska z płomieniem i nie tylko ;p Za co jeszcze raz bardzo dziękuje.

Na początek pragnę nadmienić, iż pracuje sobie (powoli) nad 5 gierką, nie będzie to clicker ani nic takiego, będzie to "prosta" kosmiczna strzelanka, o czym tak właściwie będzie gra? Mamy sobie otwartą "mapę", taką prostą, są na niej planety + "ufo", ufo to zadania poboczne (robimy je kiedy chcemy), mamy też planety i właśnie planety są głównymi zadaniami. Nasz bohater nagle postanowił wyruszyć w podróż kosmiczną (mimo, iż przedtem wiódł spokojne życie), cóż skłoniło naszego bohatera do podróży? Sama rozgrywka jest prosta, napierdalam*, znaczy się strzelamy do wszystkiego co się rusza (a nawet jak się nie rusza, to lepiej strzelać, bo może zacząć się ruszać). Pokonujemy ciągle nowych bossów (mają tarcze, niektórzy zrzut bomb, niektórzy ruszają się, strzelają po bokach, coś innego), staram się dbać o duże zróżnicowanie, dodatkowo jest sklep z ulepszeniami + różnorodność zadań (zbierać coś na mapie, chronić planetę, strzelać, ale nie zabić kosmonautów). Jeśli zaś chodzi o nawiązania do Wykopu to jestem tam pewien Michau bez jąder( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk (śmieszek duży z niego), oraz są kosmonauci i UFO #pdk Dodatkowo gra jest tworzona z jednym Wykopowiczem Panem Zarsthor (dźwięki, za darmo).

Gierka jak zawsze będzie miała wersję Online + Android, a kiedy premier? Tego nie wiem, chce osiągnąć swoje cele w tej gierce, a dopiero później ją wydać, jednego jestem pewien, jeszcze sporo czasu do premiery. Tutaj miałbym do Państwa pytanie, czy byłby ktoś chętny na jakieś beta testy (jeszcze może minąć sporo czasu)? Jak ktoś jest chętny to zapraszam (gmail tylko albo jakiś inny email powiązany ze sklepem Google Play):
    Beta Testy
    Ostrzegam, iż może troszkę to potrwać, nim odbędą się beta testy.

Jeśli zaś chodzi o Mirkowanie, to, hm, miał to być jednodniowy projekt, a troszkę się rozrosło( ͡° ͜ʖ ͡°). Za 1.5-3 tygodnie jakoś tak, udostępnię statystyki z pobrań i nie tylko, całkiem sporo bezwartościowych informacji ;p. Jeśli zaś chodzi o aktualizowanie, to raczej pojawi się jeszcze jedna aktualizacja (naprawa błędów), a dalej to nie wiem, myślałem tęż o tym, aby raz na jakimś czas wydać do niej jakąś aktualizację (jak coś, to warto zachować sobie zapis tekstowy + chmura).

A takie dalsze plany, to planuje po wydaniu piątej gierki wielki wpis/znalezisko związane z moimi gierkami, ale to takie dalsze plany + chce tworzyć nowe gierki( ͡° ʖ̯ ͡°). Na pewno skupię się nad tym space shooterem, a co dalej? Myślałem o jakiejś grze wojennej ze statkami, troszkę o jakiejś budowie miasta, czegoś tam, różne pomysły mi chodzą po głowie, troszkę ograniczony finansowo jestem (właściwie to $0 obecnie), ale to też planuję poprawić.

Pewnie i tak nikt tutaj nie dotrwa, za bardzo zanudzam, ale pozdrawiam Państwa i życzę miłego dnia :-}

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
    Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
    Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.

Facebook
    Twitter

Wrzucam jakiś stary gif dla atencji ;p

#donislawdev #gamedev #programowanie #tworczoscwlasna #mirkowaniegra #donislawmirkowanieclicker

GIF

źródło: i.imgur.com (1.58MB)

+: K.........a, W......e +24 innych