Wpis z mikrobloga

@mruz12 Nie słuchaj takich opinii, każdy ma inne ucho, jednemu wypadają innemu nie a najczęściej wypadanie jest kwestią niedopasowania gumek. Jak dobrze dopasujesz to na pewno nie wypadną Pomyśl też nad dokupieniem dodatkowych pianek, comply raczej odpadają bo kosztują więcej niż Awei 920 ale są chińskie qkz 10zł za 5 par.
@fing Dzieki, w sumie mozesz miec racje. A odnośnie tych pianek, one lepiej się trzymają czy w czym są lepsze niz silikonowe? Wiesz moze cos na temat jakości dźwięku w tych Awei?
Mam te słuchawki od niedawna i naprawdę jestem z nich bardzo zadowolony, mam też droższe Meizu ep51 i te Awei są lepsze, są bardziej basowe niż Meizu. A co do pianek to lepiej tłumią, nieco poprawiają dźwięk i lepiej się układają w uchu, są bardziej elastyczne. Ale też trzeba dobrze dobrać do ucha bo sá różne rozmiary. U mnie w qkz dobrze pasuje rozmiar medium.
@mruz12 @mruz12 No właśnie nie ale biorę w ciemno, najwyżej będą grały tak samo bo nowsza wersja raczej gorsza nie będzie. Mam trochę punktów i zbiję cenę do 40zł więc bardzo się opłaca.
Zauważyłem, że są też inne bezprzewodowe Aweia które grają nawet 10 h na jednym naładowaniu ale kopułki są wielkie i mi jakoś nie pasują. 4 h na moich może trochę mało ale mam stały dostęp do ładowania i niespecjalnie
@polanosiu ok 4h, zależy w jakiej głośności słuchasz ale ok 4.

@SebaKomp te pistony to jakaś tragedia, jakość dźwięku fatalna, wypadają z ucha i w ogóle nie tłumią. To znaczy tak jest u mnie:) Oddałem je po pierwszym dniu odsłuchu.