Wpis z mikrobloga

@lemansblue:
Generalnie 2 pytania:

1. Zastanawiam się nad problematycznością wkładania większych rzeczy do bagażnika np. wózka dziecięcego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy nie będzie trzeba się jakoś strasznie namęczyć i przede wszystkim czy wejdzie.

2. Wiem, że oglądany przeze mnie egzemplarz miał robione w ASO luzy na tylnych wachaczach i zastanawiam się czy takie luzy to coś normalnego, ewentualnie z czego mogą wynikać. Samochód z 2014 r.
Soyerski - @lemansblue: 
Generalnie 2 pytania:

1. Zastanawiam się nad problematyc...

źródło: comment_Zrwm1JCOlz0RPdLdbMYTGJpMz2N1Kp9S.jpg

Pobierz
@Soyerski ja jezdze z wozkiem b8 sedan i jesli chodzi o spacerowke i graty dla 1 dziecka to da rade, ale zaladunek nie jest komfortowy.. Przy dwojce juz tylko kombii wchodzi w gre, szczegolnie jak jedno malutkie tak ze trzeba sie jeszcze z wozkiem tarabanic...
Co do luzach na wahaczaczach to moje egzemplarze b7 ani b8 nic takiego nie mialy..
@Soyerski: radziłbym raczej wersję Kombi wybrać, jeżeli ma być to rodzinny wóz. Luzy w zawieszeniu to raczej normalna sprawa, zależy jak i po jakich drogach samochód był użytkowany. Jedni na dziurach zwalniają lub omijają, inni lecą jak dzik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Panterka123 odradzam 1.4 TSI. Mialem kiedys takiego i jest to auto nie dosyc ze niesprzedawalne to jeszcze wpierdzielal oleju duzo. Zalezy jaki przebieg i jak byl serwisowany. W 2011r. Zostały zmodernizowane wszystkie jednostki benzynowe Vaga i 1.4 tsi nie ma juz problemow z lancuchem rozrzadu - tyle w praktyce. Jezeli chodzi o Passata to polecalbym najbardziej 2.0 tdi nawet na krotkie dystanse. DPF w VW nie jest mocno klopotliwy ( ͡º