Wpis z mikrobloga

Ponad 10 lat na tym portalu, wchodzę prawie codziennie, odwiedzam mirko, czytam komenty przy znaleziskach, trochę pośmieszkuję (raczej słabo, tak 3/10) i czasem jak patrzę co się dzieje, to mi wydupia żyły na karku. Uwierzcie mi, że mam dużą tolerancję na #!$%@? treści. Naprawdę dużą. Jakikolwiek wartościowy content "zniknoł" i "zaginoł na zawsze". Na topie jest totalna patologia. I to nawet nie chodzi o danielmagical czy inne patościerwa. Patologia #!$%@? się nawet pod normalnymi tagami odnośnie obecnych wydarzeń. Doszło do tego, że nie przeglądam mirko w miejscach publicznych. Nie mówię już znajomym, że "ostatnio na wykopie" bo ten serwis kojarzy się głównie źle. Często nawet bardzo źle. Czuję się tutaj jakbym był na ogólnopolskim forum debili. Po prostu wstyd się przyznać do swojej aktywności na tym portalu.

To jest #!$%@? smutne. Ciekawe czy ludzie, którzy pracują w tej firmie czują podobny wstyd. Admini muszą przemielić, przeczytać i trzymać jakoś w ryzach to śmierdzące gówno które leje się z tego chlewu niczym wóda na weselu. Moderacja kasuje komentarze pod dyskusjami o niczym, a te które faktycznie zasługują na delete zostają i dają świadectwo #!$%@? tej społeczności.

Oczywiście znajdą się wyjątki, tak jak wszędzie. Jeden na 50 wpisów w gorących jest cokolwiek wart, uczy czegoś lub faktycznie jest to coś o czym warto wiedzieć. Koleś który pisze o karuzelach vat. Ratownik/Ratowniczka. Jeszcze kiedyś był tu Listonosz, który teraz marnuje swój potencjał gdzie indziej. Szkoda mi, że tacy użytkownicy odeszli, lub (z pewnością) niedługo odejdą albo po prostu przestaną publikować.

Jeszcze rok temu śmiałem się z określenia "portal ze śmiesznymi obrazkami". A teraz widzę jaka to smutna prawda.
Żal mi kasować konto, bo trochę stażu tu mam. Ale nie widzę innego wyjścia, skoro po zbanowaniu 3 pato-tagów portal świeci pustkami w kategorii "dobra treść".

#gorzkiezale #niepopularnaopinia #smutnazaba #sadstory i mocno #truestory i motzniej #patologia #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 25
@fredziol: najlepsza bania jest, że na głównej jest tylko polityka, na zmianę z aferami xD +uchodźcy.

Kiedyś nie wiedziałem, że jest tu mirko, w sensie, nigdy w ten guzik nie klikałem. Jak poziom głównej spadł drastycznie, zacząłem czytać mikrobloga, bo były tu fajne treści :)

Na dzień dzisiejszy, główna to dramat, a patomirko ma tylko czasem przebłyski.

Kiedyś mogłem rzucać ciekawostkami, czy jakimiś specyficznymi informacjami w towarzystwie, bo siła rzeczy czytałem
@fredziol: podpisuję się pod Twoim zdaniem. Choć w tym wszystkim dla mnie plus jest taki, że nie marnuję tak dużo czasu na wykop jak kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jestem ciekawy czy powodem spadku poziomu jest przejęcie wykopu przez młodszych użytkowników czy po prostu portal się przekształcił przez tolerancję coraz głupszych treści.
Natomiast to co się dzieje na głównej to przechodzi ludzkie pojecie xD


@Pan_Mirek: A co ma sie dziac? To co sami wykopujecie. OP ma w kolejnosci:

ALPINISCI
SAMOCHODY RYDZYKA
WILLA KARPATIA

Dalej mi sie nawet nie chce patrzec, ale pewnie wszystkie najwieksze afery/generatory komentow zaraz za tym.

Jakbyscie wszyscy nauczyli sie ignorowac to, czego nie lubicie, zamiast o tym #!$%@?, to nie bylo by takich tematow.
@fredziol:
Bo to trzeba sobie umieć dawkować. Po to jest podział na tagi, żeby sobie dodać do obserwowanych to co nas interesuje, te które nas #!$%@?ą trafiają na czarną, a całą resztę można przecież omijać wzrokiem.
No ale nie, lepiej przeglądać wszystko jak leci i się dziwić, że jest patologia na tym portalu ¯\_(ツ)_/¯
@fredziol: najgorsze są co jakiś czas takie wysrywane płaczliwe posty. Jestem tu już prawie 11 lat i zawsze potrafię znaleźć coś z czego mogę się pośmiać lub poczytać!
Od patologii są czarnolisto, a nie płaczki w co drugim poście! Weź się w garść chłopie.