Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Murki i Mirabelki robię #rozdajo. Z powodu braku komunikacji w rodzinie mam dwa kody NETFLIX 60 DNI 4K-UHD-NA-WLASNOSC 24/7 więc jeden postanowiłem oddać w jakieś dobre wypokowe ręce. Zasady myślę, że są znane. Zielonki biorą udział.

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy film "Prestiż" z 2006 roku. 78,03% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,53. To więcej niż na filmwebie (8,1) i tyle samo co na IMDB (8,5).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" z 2001 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Władca pierścieni: Dwie wieże" z 2002 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)

 • avatar

  Mundial został zaatakowany przez złych bramkarzy, pokonać ich może tylko załoga polskiego zespołu na czele którego stoi Kapitan Lewy
  #mundial #mecz #kapitanbomba #heheszki

  odpowiedzi (19)