•  

  Chciałbym złożyć zażalenie na żelki #gusto - Wchodzisz na ich strone, widzisz zelki, masz ochote na zelki, patrzysz na cene - masz wieksza ochote na zelki, zamawiasz zelki. Czekasz krotko na zelki, zelki przychodza, idziesz 450m do punktu inpost zeby odebrac zelki i wracasz z zelkami do domu. Otwierasz Karton i widzisz zelki. 2 KILO ZELKOW. Otwierasz jedne zelki, potem drugie zelki i probujesz po jednym zelku z kazdej paczki. Smakuja zajebiscie (te kwasne troche zbyt miekkie sie wydaja). Patrzysz ponownie na zelki, a tam z 2kg zelkow zrobilo sie 1kg. Nie spodziewasz sie co nadchodzi - zjadles duuzo zelkow i zaczyna bolec cie brzuch wiec zaklinasz sie na zelki i piszesz post na wykopie zeby podniesli ich cene zeby cie juz nie kusilo ich ponownie zamawiac. Bracia Gusto - jak oni mi smakuja!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jak to nazywacie? Ostatnio słyszałem nawet określenie "muchobijka" xD

  #gownowpis

  odpowiedzi (66)

 • avatar

  Największą motywacją do zdania prawa jazdy za pierwszym razem jest u mnie bieda ¯\_(ツ)_/¯

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Most na rzece Kwai" z 1957 roku. 18,80% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 7,48. To mniej niż na filmwebie (7,6) i mniej niż na IMDB (8,2).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Leon zawodowiec" z 1994 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Dobry, zły i brzydki" z 1966 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)