Wpis z mikrobloga

Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięt jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się #!$%@? a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz do tego ideologi. Tylko normalnie robisz swoje.

Jesteście gorsi od fanów płaskiej ziemi #tinder #tfwnogf
  • 232
@Polkop: mi tam zdecydowanie blizej do introwertyka niz ekstrawertyka i nie mialem problemow z dziewczynami. teraz niby zarabiam duzo, ale jak poznalem moja obecna dziewczyne to "zarabialem" 500zl stypendium studenckiego i jakies grosze z weekendowych promocji w marketach(przy jeszcze wczesniejszych jeszczemniej kasy) xD Trzeba dziewczyny po prostu traktowac jak kazdego innego normalnego czlowieka, jak czytam na mirko o jakis dziwnych podchodach czy staraniach to az mi przykro patrzec
@Polkop: można mieć brzydki ryj i nadrabiać sylwetką. Jak ktoś nie jest gruby, to już ma +10. (a lekko grubi mogą sobie walnąć brodę i zgrywać pociesznego misiaczka - to też daje +10 do urody i ma efekt uboczny, zainteresowanie niektórych facetów). Może ekstrawertycy są najlepszą partią na wiejskiej potańcówce, ale to chyba te spokojne milczki były zawsze najbardziej seksi. Obczaj popkulturę - w każdym filmie, książce i serialu jest masa
@Griffith: @Polkop: Normickie relacje wyglądają tak, że jesteś w stanie gadać o jagodziankach w konwencji żartu a jesteś w stanie też poruszyć cięższe rozkminy etyczne na temat np programu crispr. Laska z którą jest ta rozmowa (po prawej) studiuje, jest z dobrego domu, jest ładna, pracuje w dwóch firmach, śpiewa piosenke aktorską. Jest ogarnięta.

Koleś po prawej stronie. Wszystko rozkminia i jest creepy. Jest przeintelektualizowany, a jego wypowiedź nie ma