Wpis z mikrobloga

Witam Państwa, wciąż pracuje sobie nad nową gierkę, na dole jest lista zmian :-}
#donislawdev <-- obserwuj
lista Wolania
Na Gifie widzimy "bossa", czyli strzelający statek w trakcie tworzenia, sama gra jest space shooterem z fabułą, bardzo trudnym poziomem trudności (jest też łatwy). Sama gra jest hobbystycznym projektem, ot mam 19 lat i wciąż się uczę ;p.

Zmiany:
-Naprawiono błąd ze zmianą czasu (po pokonaniu jednego bossa), jak było parę, teraz wraca do normy. Dodatkowo usprawniono spowolnienie czasu ;p.
-Poprawiono kolizje i strzelanie (taki myk jest teraz, iż tam, gdzie strzelamy, tam będzie jakiś efekt, wcześniej to było bez sensu) ;p Dajmy na to strzelamy do statku, trafiamy go skrzydło, a eksplozja jest po drugiej stronie ;p Magia.
-Poprawki w kolizjach, działaniu gry.
-Dodałem taki myk, że nawet jak trafimy w skrzydło czy coś, to nadal jest tam efekt, dodatkowo dodałem, iż nadal jest eksplozja pośrodku + w miejscu trafienia.
-Poprawki w działaniu UI, dodano zamykanie UI poprzez przycisk esc (escape).
-Dodano animacje (obrót) kosmonautów.
-Poprawki w sterowaniu PC. Ujednolicenie sterowania między PC a urządzeniami mobilnymi (kod).
-Naprawiono błąd z zadaniami pobocznymi (zła liczba).
-Zmieniono szybkość rotacji/latania statków, bo ostatnie statki były za szybkie (a mapy przecież są małe).
-Dodano dodatkowe efekty do strzałów gracza.
-Dodano drobną animację do statku.
-Poprawki w działaniu gry, naprawa błędów + balans gry.
-Naprawiono błąd z wyrzucaniem gracza poza mapę.
I inne takie, dużo drobnych zmian. Dodatkowo pracuje nad nowymi bossami (jest 6 nowych).

Jeśli zaś chodzi o Mirkowanie, to pojawiła się do tej gry nowa aktualizacja (2dni temu), będzie też jeszcze kolejna :-} Dodatkowo planuje niedługo udostępnić statystyki + zyski z Mirkowania :-}

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Beta testy (jeszcze może minąć sporo czasu). Jak ktoś jest chętny to zapraszam (gmail tylko albo jakiś inny email powiązany ze sklepem Google Play):
Beta Testy
Ostrzegam, iż może troszkę to potrwać, nim odbędą się beta testy.

#mirkowaniegra #tworczoscwlasna
Pobierz DonislawDev - Witam Państwa, wciąż pracuje sobie nad nową gierkę, na dole jest lista ...
źródło: comment_nZg8K0qsym4UI34xHf4rmj5HdAWYVHPX.gif
  • 11