Wpis z mikrobloga

@lyberumweto próbował, dioda na routerze miga jak zawsze na zielono : (

@CzapkaG Jest to plan B. Kontaktowałem się z nimi ze mają ustalić termin i wpaść to poprawić, od tego czasu cisza : / zacznę ich męczyć jeżeli sam tego nie rozwiąże... Taka wizyta wiąże się zapewne z urlopem a to rozwiązanie mi nie pasuje póki co.
@DzeyKeyOrg modern box od bluma pewnie, ale cos za duzo wystaje, zle nawiercone prowadzice albo dali ciala przy montarzu korpusu bo zawsze sie sprawdza jak szuflada sie prowadzi, powinno wszystki byc cycus glancus, a tu zobacz, jak to w ogole odebrales od ekipy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pierzak
@ElCidX
Wczoraj u mnie znajomi byli i właśnie ją ogarniam. Foto za jakies 20 minut podeślę :)

Co do drzwiczek - ciężko czasami mi się otwiera duże cargo gdzie są śmietnik jeżeli złapie się nie na środku, a tak to wszystko zajebiscie... Oprócz siłowników w jednej szufladzie.
@DzeyKeyOrg jak problem silownika to sie nie martw bo blum ma dozywotnia gwarancje, ale w sumie odpowiada on tylko za wypchniecie szuflady, wiec za jej powrot odpowiadaja tylko prowadnice, ale jak nie znasz tematu to ciezko wytlumaczyc jak to wyregulowac (jesli sie w ogole da) ( ͡º ͜ʖ͡º)
@polejboniewyrobie wydaje mi się ze nie wypycha szuflady - nie czuje aby coś takiego miało miejsce przy jej otwieraniu. Ten siłownik odpowiada raczej właśnie za domykanie - pchasz szufladę a ona zwalnia przy końcu i się ładnie domyka (akurat ta szuflada tylko w teorii... Reszta działa idealnie).

Coś tam wiem, więc jak napiszesz gdzie szukać to sprawdzę :)
@DzeyKeyOrg silownik ten odpowiada jedynie za otwieranie szuflady, prowadnice ktore sa zamontowane za zwalnianie szuflady i ja dociagaja do zamkniecia, wiec jesli szuflada otwiera Ci sie poprawnie za pomoca silownika po przez delikatne dotkniecie frontu, to przyczyna mozliwosci jej kompletnego zamkniecia jest w prowadzicach, badz zlego wyregulowania ich ustawien ( ͡º ͜ʖ͡º)